Soutěž roku! Vyhraj zájezd s Hankookem na finále Evropské ligy | iSport.cz
15. dubna 2019 • 09:29

Soutěž roku! Vyhraj zájezd s Hankookem na finále Evropské ligy

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Hraj o zájezd na finále EL
TOP VIDEA
Jágr varuje: Jestli současná opatření budou pokračovat, sport skončí!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Soutěž roku je tu! Díky spolupráci webu iSport.cz a společnosti Hankook nyní máte skvělou příležitost. Společně budeme soutěžit o zájezd pro dva na finále Evropské ligy, kterého se ještě stále může zúčastnit i pražská Slavia. Jak na to? O skvělý zážitek můžete soutěžit ZDE>> a ZDE>>Na instagramovém účtu iSportcz tipněte správně výsledek utkání Chelsea - Slavia a k tomu označte dva instagramové profily svých kamarádů. Všechny správné odpovědi půjdou do slosování, které se bude konat po odvetách v semifinále soutěže. Soutěžit můžete do začátku výše zmíněného utkání a každý má jen jeden tip.

Druhou možnost na tip budete mít na facebookovém účtu Deník Sport. Tipněte správně výsledek utkání Chelsea - Slavia a k tomu sdílejte příspěvek věnující se soutěži. Všechny správné odpovědi půjdou do slosování, které se bude konat po odvetách v semifinále soutěže. Soutěžit můžete do začátku výše zmíněného utkání a každý na této síti má jen jeden tip.

Společnost Hankook Tire je globální výrobce inovativních a oceňovaných radiálních pneumatik v prémiovém segmentu, určených pro osobní vozidla a vozidla typu SUV, terénní vozidla, lehká užitková vozidla, nákladní vozy a autobusy a závodní vozidla (rallye a okruhy). Založena byla v roce 1941 v Soulu.

Nejviditelnějším činem byla spolupráce s týmem Farnbarcher Racing, kterému v roce 2009 dodávala pneumatiky na závod 24 hodin Le Mans pro jejich vůz Ferrari F430 GT. Dále v roce 2008 dodávala pneumatiky také týmu Primetime Race Group, který se účastní amerického závodu American Le Mans Series. Hankook také sponzoruje tým KTR, který se účastní seriálu Super GT. Podporuje také soutěž Formule 3 - Euro-sérii.

Hankook se podílí také na závodech v rally, kde sponzoruje Skotský rally šampionát. Pneumatiky Hankook obouvá také několik týmu v evropském šampionátu v rally.

Od roku 2011 je Hankook také oficiálním dodavatelem pneumatik pro soutěž cestovních vozidel DTM. Kromě automobilového sportu Hankook sponzoruje fotbalové kluby Real Madrid a Borussia Dortmund. Dále je hlavním sponzorem Melbourne Football Club v Australské fotbalové lize. Hankook sponzoruje i anglický rugby tým Northampton Saints a dále je jedním z hlavních sponzorů Evropské ligy. Od roku 2017 je firma také jedním z hlavních sponzorů ruské Kontinentální hokejové ligy.

Hraj o zájezd na finále EL

Pravidla

Organizátorem soutěže je společnost CZECH NEWS CENTER a.s. (dále jen “Organizátor“). Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby (s trvalým pobytem v České republice). Účastí v soutěži akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat.

Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže soutěžící, kteří poruší pravidla soutěže, a posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Organizátor si rovněž vyhrazuje právo změnit nebo doplnit pravidla soutěže či soutěž předčasně ukončit.

Organizátor neodpovídá za nedoručení komunikace mezi soutěžícím a Organizátorem.

Výhra bude výherci předána přímo před konáním zájezdu. Pokud výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch Organizátora. Pokud Organizátor zjistí, že došlo k porušení pravidel soutěže a soutěžící převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné. Soutěžící bere na vědomí, že výhra v soutěži podléhá dani z příjmu, kterou soutěžící v plné výši nese sám. Účastník soutěže bere na vědomí, že společnost CZECH NEWS CENTER a.s. bude zpracovávat jako správce osobní údaje účastníka hry v rozsahu a za podmínek uvedených v informaci o zpracování osobních údajů https://www.cncenter.cz/informace-o-zpracovani-akce.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

 

Témata:  sport, Hankook
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud