31. července 2019 • 00:00

Auta profíků: Sébastien Loeb jezdí vozem Hyundai i30 N

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Chorého se bojí. Škoda, že jsem toho pána nepotkal, říká Řepka. Proč je antiKuchta?
Ženský fotbal? Nejrychleji rostoucí sport současnosti, říká marketingová specialistka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Francouz Sébastien Loeb, devítinásobný mistr světa v rallye a současný jezdec týmu Hyundai Motorsport si pro své každodenní cestování vybral oblíbený hot-hatch Hyundai i30 N.Francouzský jezdec je velmi spokojený s výkonem a chováním svého i30 N. Nejvíce oceňuje charakter dvoulitrového turbo motoru s výkonem 275 koní i jeho specifický zvuk. První vysokovýkonný model Hyundai i30 N vyvolal mimořádný zájem, a to již od svého vstupu na trh. Na evropském trhu se i30 N prodalo přes 11 tisíc a původní výrobní plán musel být kvůli velké poptávce více než ztrojnásoben.

Využijte cenového zvýhodnění a jezděte jako závodník

Nejen tento model bude nyní možné pořídit za výrazně nižší cenu, a to navíc i s mnoha zajímavými benefity. Společnost Hyundai Motor Czech totiž od 1. července 2019 výrazně mění cenovou politiku. Kromě standardních cen má nyní každý nový vůz „Hyundai Prémii“, se kterou vychází veškeré vozy Hyundai ještě výhodněji než kdy dříve.

Cenové zvýhodnění činí 40 000 Kč u modelů i10, i20, i30 (včetně verze N) a KONA, 50 000 Kč u modelů Tucson, Santa Fe a IONIQ a 60 000 Kč v případě modelu ix20, jehož poslední kusy se nyní doprodávají.  

U nejprodávanějšího modelu Hyundai i30 se díky prémii dostanete u verze s motorem 1,4i CVVT na 319 990 Kč, což se vám například u konkurenční Škody Scala ve stejné specifikaci rozhodně nepodaří. V případě populárního SUV Hyundai Tucson z Nošovic s motorem 1,6 GDi o výkonu 132 koní se po odečtení prémie cena sníží na 449 990 Kč. A to je za tak velký automobil finančně opravdu zajímavé.

Užívejte si bezstarostnou jízdu

Co se týká benefitů, na výběr jich v nabídce naleznete hned několik. Kromě stávající pětileté záruky a asistenčních služeb na všechny osobní vozy zdarma se rovněž můžete těšit na havarijní pojištění s nízkou sazbou i pojištění s ochranou GAP (před prudkou ztrátou hodnoty vozu) na 3 roky zdarma i doplňkové služby jako je například monitorování polohy vozu SafeLine.

S novým vozem navíc dostanete také sadu zimních kol nebo tankovací kartu, která vás opravňuje k získání slevy 0,40 Kč za každý natankovaný litr paliva bez omezení km.

Pokud na pořízení nového vozu nemáte dostatek finančních prostředků, můžete využít některý ze způsobů financování s nulovým úrokem, díky kterému nepřeplatíte ani korunu navíc. Zároveň je možné před poslední splátkou vyměnit váš stávající vůz Hyundai za nový.

Články odjinud


Články odjinud