Život je hra: Zbavit se přísavky | iSport.cz
27. dubna 2020 • 11:53

První zápas 2. sezóny je tady! Jak se Štěpán zbaví přísavky?

Prezentace klienta
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaká je nálada ve Slavii před restartem? Pomohla jí pauza?
Nausch Sluková a Hermannová zase spolu. Podívejte se na jejich trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Životní souboj Štěpána „Havlise“ Havlíčka pokračuje. V předchozí sezóně se sice rozešel s Adélou, ale záhy potkal Evu a zabodoval v mnoha problémových životních zápasech. Co ho ale čeká dál? To se dozvíte v sitcomu Život je hra od Mall.TV, ve kterém osobitým a vtipným způsobem životní kroky Štěpána komentují Michal Suchánek a Petr Marek. Hra může začít!Štěpán nebyl k Evě v předchozí sezóně moc upřímný a vzešel z toho rozchod. Dnes má ale jedinečnou šanci zase zabodovat! Probíhá totiž narozeninová oslava, na kterou dostali pozvánku oba dva. Dokáže si Evu znovu získat nebo ho potká další zklámaní? Sledujte ve videu níže!

Autoři seriálu se inspirovali v Norsku, kde vznikla původní předloha sitcomu. Namísto sportovního utkání sledujeme společně s komentátory život hlavního hrdiny Štěpána.

Všechny díly jsou dostupné na Mall.TV.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud