Další utkání z pražských Vinohrad. Cíl je jasný, vyspat se! | iSport.cz
8. května 2020 • 10:30

Další utkání z pražských Vinohrad. Cíl je jasný, vyspat se!

Prezentace klienta
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaká je nálada ve Slavii před restartem? Pomohla jí pauza?
Nausch Sluková a Hermannová zase spolu. Podívejte se na jejich trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hlavní hrdina seriálu Život je hra má konečně spokojený vztah. Ovšem i tohle má háček. Časté přespávání Evy je sice příjemné, ale Štěpán se nevyspal už pěkných pár dní. Musí tedy změnit taktiku, aby si odpočinul. Podaří se mu vyrazit do útoku?Vymanit se z objetí

Komentátorská dvojice Michal Suchánek a Petr Marek se opět usídlili ve Štěpánově ložnici, kde se odehraje celý zápas. Situace je dost ošemetná. Eva se chce tulit, ale Štěpán ne. Navíc je dost podrážděný, protože je hodně unavený. Jak to má zahrát, aby to na ni nepůsobilo příliš tvrdě? Jak si vydobýt zase svůj prostor v posteli? Přetahovaná o peřinu právě začíná!

Autoři seriálu se inspirovali v Norsku, kde vznikla původní předloha sitcomu. Místo sportovního utkání sledujeme společně s komentátory Michalem Suchánkem a Petrem Markem životní zápas mladíka Štěpána.

Všechny díly jsou dostupné na Mall.TV.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud