24. února 2023 • 00:00

Smartphone vivo X90 Pro dokonale zachytí váš aktivní životní styl

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Jurásek: nespoutaná bomba s vyťukanou levačkou. Klapne mu Španělsko?
Kometa - Vítkovice: Gól do šatny! Bukarts srovnal po přihrávce od Stehlíka, 2:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dejte sbohem roztřesenému videu, neostrým fotografiím a tmavým šmouhám způsobeným nedostatkem světla. Nový smartphone vivo X90 Pro se stane vaším ideálním partnerem pro aktivní životní styl a dokonale zachytí každý okamžik při sportu i v běžném životě.Určitě to znáte – vyrazíte s kamarády na hory, chcete si pořídit záběry z nočního lyžování, ale ve finále máte jenom sadu rozmazaných a tmavých záběrů, na kterých se nikdy nikdo nepozná. S novým fotomobilem vivo X90 Pro budou ale takové situace navždy minulostí. Zadní straně tohoto smartphonu totiž kraluje velké oko, skrývající trojici fotoaparátů s vysokým rozlišením a další doplňkové senzory pro co nejvyšší kvalitu každého záběru. Oproti předcházející generaci nabízí vyšší citlivost na světlo, dokonalejší stabilizaci obrazu a širokou škálu možností nastavení fotoaparátu i doplňkových funkcí pro zajištění těch nejlepších fotek i videí.

Foto vivo Tech GmbH

Díky partnerství se společností ZEISS, tak vivo X90 Pro nabídne třeba funkci Zero-Shutter-Lag Motion Snapshot, díky které je možné zachytit pohyb doslova s nulovým zpožděním a vy tak na každém záběru doslova zmrazíte veškerý pohyb a to i při slabém osvětlení. Tuto schopnost propůjčuje telefonu speciální čip vivo V2, který využívá pro vylepšení všech záběrů schopnosti umělé inteligence.

Při focení a natáčení rychlého pohybu, například na sjezdovkách nebo při zápasu oblíbeného sportovního týmu vám pak pomůže noční režim pro nahrávání videa nebo speciální režim Night Sports Mode, který využívá umělou inteligenci v kombinaci s dalšími funkcemi pro lepší detekci sportovních okamžiků a dokonale ostrý záběr.

Výkon jako stvořený pro hraní her

Pokud si ve chvílích relaxace rádi dopřejete nějakou tu oddychovou mobilní hru, bude pro vás vivo X90 Pro ideálním parťákem. Jeho dva procesory mu totiž dávají výjimečně vysoký výkon, se kterým rozjedete i ty nejnáročnější tituly. Do akce se pak můžete naplno ponořit díky velkému 6,78palcovému zakřivenému displeji s obnovovací frekvencí 120 Hz. Starosti vám nemusí dělat ani přehřívání telefonu při tak vysokém výkonu – díky inovativní konstrukci rámu telefonu a větší chladící komoře bude mít váš nový smartphone vždy optimální teplotu.

Foto vivo Tech GmbH

Každodenní práce s telefonem, nahrávání videí, focení, hraní her, sledování multimediálního obsahu – to vše pomalu ale jistě ukrajuje procenta z nabití baterie. Smartphone vivo X90 Pro ale posouvá hranice v rychlosti nabíjení, takže znovu připravený k akci bude dřív, než stihnete sníst svůj oběd. V rychlém režimu nabíjení znovu získáte 50 % energie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani tzv. vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut.

Atraktivní cena a sluchátka jako dárek

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. V rámci startovací nabídky, která trvá od 22. 2. do 2. 3., obdrží každý nakupující jako dárek sluchátka TWS 2 ANS v hodnotě 2 999 Kč potlačující okolní hluk.

Foto vivo Tech GmbH

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.

Články odjinud


Články odjinud