Ronaldo bude v Rubygate svědčit pro Berlusconiho | iSport.cz
31. března 2011 • 13:00

Ronaldo bude v Rubygate svědčit pro Berlusconiho

Autor: kon
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA: Konec vlhkých snů Sparty o 2. místě. Proč u nás není Sivok? RUDEJ FANDA: Konec vlhkých snů Sparty o 2. místě. Proč u nás není Sivok?
SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner
VŠECHNA VIDEA ZDE

Musí k soudu a bude svědčit v prospěch kontroverzního politika! Nejdražší fotbalista planety Cristiano Ronaldo (26) je jedním ze svědků, jehož si k soudu pozvali právní zástupci italského premiéra Silvia Berlusconiho (74) v případě aféry Rubygate.Politik je obviněn ze sexu s nezletilou Maročankou Ruby (tehdy 17, nyní 18 let). Podle něj ale dívka lže a Ronaldo má dokázat, že jsou její výpovědi nevěrohodné.

Stejná dívka totiž tvrdila, že jí Ronaldo nabízel peníze za sex, který prý odmítla. Slavný fotbalista Realu má před soudem dosvědčit, že se s Ruby nezná. To ostatně sám už v minulosti tvrdil.

Mezi 78 svědky je pozván i americký herec George Clooney, který vlastní dům na severu Itálie nedaleko jedné z Berlusconiho vil.

Kauza Rubygate má být u soudu v Miláně zahájena ve středu 6. dubna. Berlusconi je podezřelý nejen ze sexu s Ruby, ale i z toho, že zneužil svého postavení a tlačil na policii, aby dívku propustila, když byla zadržena pro krádež.

Krásná Karima El Mahroug stylově vyfocená na trůnu jedné z milánských diskoték
Krásná Karima El Mahroug stylově vyfocená na trůnu jedné z milánských diskoték

 
Články odjinud


Články odjinud