23. března 2010 • 04:59

Woods: Nevěra? Nemohl jsem si pomoct

Autor:
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci ZLATÁ PÍŠŤALKA: Královec odpískal penaltu správně, chyby byly v Olomouci
Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test! Co si pamatují zlatí hoši z Nagana? Podívejte se na vědomostní test!
VŠECHNA VIDEA ZDE

NEW YORK (zal) – Velký návrat chlíváka Tigera Woodse (34), na jehož skórkartě je kolem patnácti milenek, se blíží. Slavný golfi sta proto poprvé od propuknutí sexuálního skandálu promluvil s novináři a přiznal, že si od běhání za ženami prostě nemohl pomoct.Blesk.cz

„Pokoušel jsem se to zastavit, ale nemohl jsem,“ uvedl hříšník, který kvůli své neukojitelné touze skončil až v léčebně. „Během pětačtyřicet dnů dlouhého pobytu jsem se tam naučil mnoho. Už vím, proč jsem nedokázal ženám říct ne,“ dodal.

Na golfové hřiště by se Woods měl vrátit během dubnového Masters. „Jsem trochu nervózní. Nevím, co mám čekat od fanoušků,“ zmínil. A co se vlastně stalo onoho večera, kdy manželka Elin prokoukla nevěru? „To jsou věci, které zůstanou jen mezi námi,“ řekl podle očekávání Woods.

Podobně se pak vyjádřil i k manželství s Elin: „Pracujeme na záchraně, ale víc vám neřeknu.“

Tiger Woods při svém kajícném prohlášení
Tiger Woods při svém kajícném prohlášení

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, golf, woods
 Klasická verze
Mobilní verze