Ronaldova milenka tvrdí: V posteli je nula! | iSport.cz
16. srpna 2010 • 19:45

Ronaldova milenka tvrdí: V posteli je nula!

Autor: Blesk Tomáš Pokorný
Vstoupit do diskuse
6
TOP VIDEA
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na hřišti vydrží s míčem lítat celých devadesát minut jako čamrda. Ale v posteli už je na tom nejdražší fotbalista planety Cristiano Ronaldo (25) údajně o poznání hůř. „Sex s ním trval jen krátce,“ prozradila jeho bývalá milenka Jasmine Lennard (25).Britská modelka v exkluzivní zpovědi pro deník Daily Mirror vykreslila Ronalda jako zženštilého metrosexuála, který dává najevo, že balení holek je pro něj hobby.

Přitom ale nosí růžové spodní prádlo, v posteli je k ničemu a schůzky s ženami si sjednává přes své kumpány.

Jasmine poprvé potkala Ronalda v červenci 2008 v jednom klubu v Los Angeles.


„Byl krátce po rozchodu s Nereidou Gallardo. Zrovna byl zraněný, stál tam s berlemi a významně na mě mrkal. Pak poslal jednoho chlapíka z partičky svých kamarádíčků s dotazem, jestli bych si nechtěla užít,“ líčí Jasmine.

Prý zdvořile odmítla, ale poslala Ronaldovi své telefonní číslo. O dva dny později se setkali.

Cristiano Ronaldo vyfasoval od sudího Larriondy žlutou kartu
Cristiano Ronaldo vyfasoval od sudího Larriondy žlutou kartu

„Nechtěla jsem jeho srdce, popravdě mě ani nepřitahoval. Ale k sexu mám neuvěřitelně chlapský přístup a pro mě to celé byla hra,“ vysvětlila Jasmine, která si ten večer pro Ronalda dojela do jeho hotelu ve svém lamborghini oblečená jen ve spodním prádle.
Foto 

„Když jsme pak šli ke mně, začal na něho štěkat můj vlčák. On začal křičet, máchat kolem sebe berlemi a bylo vidět, že má strach. Tehdy jsem si uvědomila, že to nebude ten pravý. Věci pak šly rychle od desíti k pěti. Brzy po vstupu do ložnice jsem skutečně spatřila opravdového Ronalda,“ vzpomíná Jasmine.

„Zatímco většina žen má ráda dobře vybavené muže, na něho byl směšný pohled. Říkala jsem si: Panebože, ať už to mám za sebou. A bála jsem se, jak dlouho to bude trvat. Krátce, dostala jsem za chvíli odpověď.“

S Ronaldem pak už prý Jasmine nechtěla mít nic společného. „Ale chvíli trvalo, než jsem se ho zbavila. Pořád mi psal esemesky, někdy i výhrúžné, pak se omlouval. Vysvětlila jsem mu, že není muž pro mě, a popřála mu hodně štěstí,“ dodala Jasmine na dresu Ronalda, který dres nyní chodí s ruskou modelkou Irinou.

Vstoupit do diskuse
6
Články odjinud


Články odjinud