VIDEO: Sisa Sklovska pokazila Slovákům MS! | iSport.cz
4. května 2011 • 11:08

VIDEO: Sisa Sklovska pokazila Slovákům MS!

Autor: qp
Sisa Sklovska šokovala slovenské hokejisty, když nezvládla odzpívat státní hymnu.
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Taky dumáte nad tím, proč se slovenským hokejistům na vlastním ledě nedaří a nedaří? Tak vězte, že mají nehoráznou smůlu, kterou jim nechtěně nadělila pěvkyně Sisa Sklovska (45)! Při zahajovacím ceremoniálu nezvládla slovenskou státní hymnu a popletla ji! To nikdy nepřináší nic dobrého...Nevěřícně stáli. Nevěřili. Ale přesto to byla pravda. Slovenští hokejisté a fanoušci byli naprosto v šoku, když si doposlechli hymnu v podání Sisy Sklovske.

Jaká slova konkrétně popletla? V pasáži "To Slovensko naše posiaľ tvrdo spalo" zaměnila slovo "tvrdo" za "dlho".

Sisa Sklovska šokovala slovenské hokejisty, když nezvládla odzpívat státní hymnu.Sisa Sklovska šokovala slovenské hokejisty, když nezvládla odzpívat státní hymnu.Foto /Youtube/
Ale to není všechno! Přítomné na stadionu šokovala i střihem odvážným šatů, které měla v národních barvách. A když si troufla zpívat bez hudebního doprovodu, byly v areně slyšel její hlasité nádechy.

Mnozí fanoušci okamžitě odvrátili hlavu a mluvili o ostudě. "No otřes teda, nechat zpívat někoho, kdo neumí slova... A ještě se málem udusila," napsal jeden z diváků podle serveru topky.sk.

Sklovska přitom byla se svým vystoupením spokojena! "Zpívalo se mi fantasticky. Odzpívala jsem to podle toho, jak jsem to cítila. Možná jsem něco popletla. ale ty emoce v tom byly velmi silné," uvedla Sisa.

A pak zlostně na své odpůrce zareagovala slovy: "Chtěla bych slyšet, jak by to zazpívali oni!"

VIDEO: Podívejte se na vystoupení Sisy Sklovske

 
Články odjinud


Články odjinud