Řepka bavil Krampola: Vlaďka měla obrovský... | iSport.cz
11. května 2011 • 09:48

Řepka bavil Krampola: Vlaďka měla obrovský...

Autor: pj, qp
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dlouho se Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová nechtěli bavit o tom, jak se vlastně poznali. Až nyní v pořadu Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý slavný pár do detailů a vtipně popsal začátky svého vztahu. Modelka navíc zjistila, že svého partnera nesbalila díky svým očím, ale velikostí poprsí. "Když jsem to uviděl, jen jsem si říkal: Kristepane!" bavil diváky sparťanský fotbalista.Tomáš Řepka uvedl, že poprvé Vlaďku Erbovou spatřil ve Špindlerově mlýně, kde byl se svojí a kamarádovou rodinou na dovolené. "Bylo léto," začal. "Zima," opravila ho Erbová. "Léto," jel si svou. "Zima," už se smála slavná playmate. "Jo, byla zima, pardon," uznal poté.

Tomáš Řepka s Vlaďka Erbová bavili Jiřího Krampola v pořadu Nikdo není dokonalý.Tomáš Řepka s Vlaďka Erbová bavili Jiřího Krampola v pořadu Nikdo není dokonalý.Foto Repro TV Prima
Erbová: "Vyrůstala jsem u babičky na statku, na kterém se vždycky držel dobytek. Jako děti jsme tam byly každý den. Do svých 16 let, než jsem začala pracovat, jsem u babičky trávila 99% svýho času. Opravdu dneska umím vykuchat, oškubat, zabíječky, podojit krávu, vykydat... Já jsem taková holka z vesnice a asi umím všechno."

Řepka: "Já to mám podobné. Vyrůstal jsem v o něco větší vesnici. Byly tam krávy, kozy, berani, ovce, prostě všechno. Tyhle věci jsem taky musel dělat."

Erbová: "Trošku bych do toho vstoupila. Když jsme se spolu seznámili, tak jsem zjistila, že Tomášova babička nebydlí na vesnici, ale ve městě v krásném domku. To není jako u mé babičky, kde jsou všude kbelíky, všechno se všude vykadí a musíš dávat bacha, do čeho šlápneš. Tomášova babička je velice civilizovaná."

"A s kamarádem jsme byli v jednom podniku. Sedíme, tak se bavíme a najednou kolem mě prosviští tahle osoba," máchá rukou zleva doprava.

"Viděl jsem krásnou ženskou v bílém roláku a něco takovýho velkýho," znázorňuje při tom rukama velikost poprsí Vlaďky Erbové.

Ta se začervenala. "Ježišikriste, no tak tohle ne," schovala tvář do dlaní jindy odvážná modelka. "Takže mi chceš říct, že prsa, jo? Co oči?" ptala se. "Oči to taky, tam byla tma," odpověděl Řepka. "Ale kozy viděl, to je strašný," smála se Erbová.

Od té chvíle se půl roku neviděli, dokud Řepkův kamarád nedostal nápad, že s ním nafotí kalendář právě tahle černovláska, kterou viděli před šesti měsíci. "Jsem si říkal: ty jo, to by bylo zajímavý, zabiju dvě mouchy jednou ranou," vtipkoval slavný fotbalista.

Začátky focení ale nebyly podle Erbové vůbec jednoduché. "Volala mi produkce, že tenhle termín fotíme za tolik a tolik. Já si to napsala do diáře. Jenže 'pan Řepka' (naznačila uvozovky) si odletěl na dovolenou a zrušil mi takhle asi tři termíny. Já si říkala: Kdo to je? Přece tu nebudeme skákat kvůli nějakému panu Řepkovi," přiznala modelka, že jí letenský obránce z počátku dost vytáčel.

A když Řepka zrušil další termín, naštvaná Erbová zvedla telefon a zavolala mu napřímo. Prý nevěřil, že mu opravdu volá ona. pak se omluvil, že fotit v tu dobu vážně nemůže.

"Tak jsem položila telefon a za tři dny mi přišla esemeska. A v ní takový: Dobrý den, hrozně rád bych vás pozval na nejvíc romantickou dovolenou, jestli byste teda chtěla?" prozradila Erbová, která si nejdřív myslela, jestli si z ní nedělá legraci.

První SMS zpráva Tomáše Řepky, kterou poslal Vlaďce Erbové.První SMS zpráva Tomáše Řepky, kterou poslal Vlaďce Erbové.Foto blesk.cz
"Odepsala jsem mu: Dobrý den, jelikož jste ženatý a trávíte s rodinou čas na dovolené, tak je hodně zvláštní, že myslíte na další účastníky zájezdu. To je asi na zamyšlenou. Odepsal mi: Asi ano, takže já se zamyslím. A za dvě hodiny znova: Mně to prostě nedá, já se nedám, tak co kafe?" rozpovídala se Erbová.

Na pozvání na kafe už kývla, přestože pořád nevěděla, jak ten "pan Řepka" vypadá. "Nepodívala jsem se, protože jsem se bála, že přijdu o iluze. Ale pak jsem si do Googlu zadala Tomáš Řepka a vyběhly na mě ty žíly, rozbitý kamery, fakáče. Já si říkala: Ježiši, co to je. Vždyť je to agresivní jako blázen, ten frajer mě zabije. Prostě abnormální zděšení," smála se.

Řepka prý na kafe dorazil značně nervózní. Z počátku se pořád vrtěl a až po několika minutách se uklidnil. O pár měsíců později zveřejnili, že jejich vztah je oficiální.

Tomáš Řepka s Vlaďka Erbová bavili Jiřího Krampola v pořadu Nikdo není dokonalý.
Tomáš Řepka s Vlaďka Erbová bavili Jiřího Krampola v pořadu Nikdo není dokonalý.

 
Články odjinud


Články odjinud