Sparto, chybí ti Řepka! V kabině ztrápeného favorita je cítit napětí | iSport.cz
24. dubna 2012 • 04:59

Sparto, chybí ti Řepka! V kabině ztrápeného favorita je cítit napětí

Autor: Ondřej Michálek, Tomáš Koníček
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia může proti Slovácku zaváhat. Jak vsadit na Baník a Spartu?
SESTŘIH: Plzeň - Sönderjyske 3:0. Viktoria jde v EL dál, čeká ji cesta do Izraele
VŠECHNA VIDEA ZDE

Proč na jaře vyhráli jen čtyři z deseti ligových zápasů? Proč zhusta předvádějí výkony, po kterých fanoušci pískají? Proč, proč, proč… Fotbalová Sparta je v těžké depresi a podle zdrojů Blesku je hlavní příčinou atmosféra v týmu. Na Letné jen můžou vzpomínat na Tomáše Řepku, který tým v důležitých chvílích dokázal zburcovat.879570:full:true:true:true

„Za Chovance nehráli bůhvíjaký fotbal, ale vyhrávali. Všichni vzhlíželi k Hřebíkovi, jenže teď hrají hrozně a ještě nemají body. Je to propadák,“ míní internacionál Ladislav Vízek.

„V kabině je cítit napětí. Hlavně mezi staršími hráči a Hřebíkem. Oni větří, že by je nejradši nahradil mladými kluky, ale ještě k tomu řezu hledá odvahu,“ uvedl zdroj Blesku.

„Hrají špatně, je vidět, že jsou pod stresem. Je tam něco nezdravého. Když někdo střídá, je hned vzteklý. Kdyby byli jedna parta, tak bojují,“ všiml si Vízek.

„Zhoršila se komunikace, za Chovance fungovala líp. A tým jako by neměl vítěznou duši, je bez atmosféry, všechno je to tak nějak umělé,“ řekl Blesku jeden z hráčů Sparty.

Chovanec byl odejit a teď se na podzimní výsledky (navzdory často bezbarvým výkonům jeho jedenáctky) nostalgicky vzpomíná.

Chemii týmu naboural i osud, připravil Spartu o energii vyzařujícího muže z vedení, zesnulého Lukáše Přibyla, který měl zázračnou schopnost urovnávat spory.

„Sparta už to nevyhraje. Říkají: My jsme Sparta, vy nejste nic! Jenže Sparta už taky není nic,“ vyřkl ortel Vízek.

Sparta je opatrná, ustrašená a chybí jí kuráž zadupat protivníka, tvrdí fotbalový internacionál Ladislav Vízek
Sparta je opatrná, ustrašená a chybí jí kuráž zadupat protivníka, tvrdí fotbalový internacionál Ladislav Vízek

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud