7. listopadu 2008 • 16:41

Serena Williamsová odstoupila!

Autor:
Serena Williamsová
TOP VIDEA
Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Serena Williamsová odstoupila z Turnaje mistryň kvůli zranění břicha. Nenastoupí tak k dnešnímu zápasu s Ruskou Jelenou Dementěvovou, s níž měla bojovat o postup do semifinále.


REKLAMA
digi tv

Dementěvová místo ní hrála s krajankou Naděždou Petrovovou a vítězstvím 6:4, 4:6, 6:4 si pojistila semifinálovou účast.

Serena Williamsová ve čtvrtek utrpěla porážku v zápase se svou starší sestrou, která jí navíc po prohraném prvním setu dovolila jen jednu hru. Zdravotní problémy však začala pociťovat až po návratu do hotelu.

K poslednímu zápasu v Bílé skupině kvůli viróze nenastoupí vítězka Roland Garros Ana Ivanovičová. Srbská tenistka, která po dvou porážkách už neměla šanci na postup do semifinále, dnes rovněž odstoupila z turnaje.

"Včera jsem se necítila dobře a dnes je to ještě horší," řekla Ivanovičová, místo níž dnešní zápas
s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou odehrála Agnieszka Radwaňská. Polská náhradnice se své šance chopila a Kuzěcovovou porazila 6:2 a 7:5.

Bílou skupinu překvapivě vyhrála Věra Zvonarevová, která dnes porazila světovou jedničku Jelenu Jankovičovou ze Srbska. Ruská tenistka sice první set prohrála hladce 2:6, ale další dvě sady získala ve svůj prospěch a po třech zápasech prochází turnajem bez porážky.

Čeká ji tak ruské semifinále s Dementěvovou, v druhém semifinále se v sobotu utkají Venus Williamsová a Jankovičová.

Bílá skupina:
Zvonarevová (Rus.) - Jankovičová (Srb.) 2:6, 6:3, 6:4,
A. Radwaňská (Pol.) - Kuzněcovová (Rus.) 6:2, 7:5.

Kaštanová skupina:
Dementěvová (Rus.) - Petrovová (Rus.) 6:4, 4:6, 6:4.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze