Záhlavová halovou mistryní ČR

0
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?

Sandra Záhlavová se stala halovou mistryní České republiky v tenisu pro rok 2009. V dnešním finále v Průhonicích porazila za necelou hodinu Ivetu Gerlovou 6:2 a 6:3.

Třiadvacetiletá vítězka triumfovala opět po roční přestávce, obhájkyně prvenství Lucie Hradecká na startu nebyla."Rozhodl nástup do utkání, byla jsem klidnější a věřila si.

Také jsem trochu spěchala, protože už odpoledne odlétám na turnaj do Indie," řekla Záhlavová, hráčka spolupořadatelského Realsportu Nymburk.Deblový titul získaly Hana Birnerová s Darinou Šeděnkovou. Turnaj byl dotován částkou 150.000 korun, Záhlavová si odnesla 30.000.

Výsledky - finále:
Dvouhra:Záhlavová (Realsport Nymburk) - Gerlová (Spartak Jihlava) 6:2, 6:3.

Čtyřhra:
Birnerová, Šeděnková (Slavia Plzeň/Beskydský TK) - Bekerová, Borecká (Sparta/I. ČLTK) 2:6, 6:2, 7:6 (7:4).