15. července 2012 • 18:56

Tenista Tipsarevič získal ve Stuttgartu první letošní titul

Sparta - Liberec: Stanciu krásnou ranou uzavřel skóre na 4:1 Sparta - Liberec: Stanciu krásnou ranou uzavřel skóre na 4:1
SESTŘIH: Olomouc - Kometa Brno 1:2. V samostatných nájezdech rozhodl Kašpar SESTŘIH: Olomouc - Kometa Brno 1:2. V samostatných nájezdech rozhodl Kašpar

Srbský tenista Janko Tipsarevič porazil ve finále turnaje ve Stuttgartu Argentince Juana Mónaka 6:4, 5:7, 6:3 a získal první titul v sezoně. Za triumf vedle finanční prémie dostal osmý hráč světa také tradiční odměnu bílý vůz Mercedes-Benz SLK 350.

Tipsarevič po zisku prvního setu vstoupil skvěle i do druhého a vypracoval si v něm vedení 4:0. Mónaco však dokázal skóre otočit a po vítězství 7:5 vyrovnal.

Rozhodující set, který na několik minut přerušil déšť, opět patřil srbskému hráči.

Osmadvacetiletý Tipsarevič, který letos neuspěl ve finále v Čennaí, získal třetí titul v kariéře. Oba předchozí úspěchy zaznamenal loni v Moskvě a Kuala Lumpuru.

Tipsarevič porazil Mónaca ve třech setech

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)