Velké trápení Monfilse, Francouzovi hrozí konec kariéry | iSport.cz
2. října 2012 • 19:43

Velké trápení Monfilse, Francouzovi hrozí konec kariéry

Autor: ČTK
Monflilsovi hrozí konec kariéry
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Léčba Kotalem nezabrala, Musa pálil, otloukánkem Příbram MOMENTY VÍKENDU: Léčba Kotalem nezabrala, Musa pálil, otloukánkem Příbram
SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chronické problémy s kolenem možná předčasně ukončí kariéru bývalého sedmého tenisty světa Francouze Gaëla Monfilse. Majitel čtyř titulů na okruhu ATP vynechal takřka polovinu sezony a zrušil i start v tomto týdnu na turnaji v Tokiu. Podle svého kouče ho možná čeká nejen operace, ale v 26 letech i konec s vrcholovým sportem."Pokud to nedopadne dobře, tak odehrál poslední zápas na turnaji v Bangkoku v minulém týdnu proti Simonovi," připustil Monfilsův trenér Patrick Chamagne v rozhovoru pro deník L'Équipe. Francouzský tenista má vážné potíže s čéškou.

"Je to složitý problém a slyšeli jsme už spoustu názorů odborníků. Vůbec netušíme, jestli by operace přinesla kýžený efekt," dodal kouč.

Monfils má s kolenem potíže už od února. Krátce po prohraném finále v Montpellieru s Tomášem Berdychem začal kvůli zánětu vynechávat turnaje a pauzíroval od května do září.

Přišel o Roland Garros, Wimbledon, olympiádu i US Open. V žebříčku se propadl na 44. místo.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud