To snad není možný! Dimitrov se vytasil neskutečným úderem | iSport.cz
25. října 2012 • 20:00

To snad není možný! Dimitrov se vytasil neskutečným úderem

Autor: pan
Dimitrov se vytasil neskutečným úderem
TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bulharská vycházející hvězda Grigor Dimitrov potvrdil, že věty o jeho obrovském talentu nejsou náhodné. Při jeho neskutečném halfvoleji v prvním kole turnaje v Basileji proti Viktoru Troickému mu nepochybně pomohlo i štěstí, to však genialitu úderu jednadvacetiletého tenisty nijak nesnižuje.Dvaašedesátý hráč světa porazil svého o třicet míst lépe postaveného soupeře zcela jasně 6:3 a 6:2.

Diváky však zaujal především neuvěřitelný moment ve druhém setu, kdy za stavu 2:1 na gamy a 40:40 zahrál Dimitrov úder, kterému nemohl jeho favorizovaný soupeř ani uvěřit. Halfvolej za zády ve "ztracené" pozici se opravdu jen tak nevidí.

A tím cesta Bulhara neskončila. Ve druhém kole porazil i Francouze Benneteaua, když zvítězil po velké bitvě 7:6, 6:7 a 7:6.

Ve čtvrtfinále čeká na Dimitrova krajan Benneteaua Paul-Henri Mathieu a jedno je jisté. Francouze nečeká ho vůbec nic lehkého.

VIDEO: Neskutečný halfvolej Dimitrova nadchnul diváky 

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud