Klepala se, přesto dokázala Rybáriková ve Washingtonu obhájit titul

0
Olomouc - Sparta: Krejčího hlavička jako kulka za Stoppenova záda, 0:2!
Hradec Králové - Slavia: Zmrzlý předběhl Harazima a zvyšuje na 2:0 pro sešívané

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková obhájila díky velkému obratu titul ve Washingtonu. Ve finále totiž s Andreou Petkovicovou z Německa prohrávala v prvním setu 0:4, nakonec ale vyhrála 6:4 a 7:6.

Rybáriková zahájila obrat v páté hře, ve které soupeřku dělil jen jediný bod od vedení 5:0. Čtyřiadvacetiletá Slovenka jí ale servis sebrala a vyhrála následujících osm gamů. Pak ale neudržela vedení 5:3 a bývalá světová devítka Petkovicová dokázala dotáhnout zápas do tie-breaku, ve kterém Rybáriková uspěla 7:2.

"Když se Andrea dostala ve druhém setu zpátky do hry, začaly se mi klepat ruce. Tie-break jsem ale zvládla skvěle a mám velkou radost," řekla na webu WTA Rybáriková, která si ve Washingtonu připsala první titul v sezoně a celkově čtvrtý v kariéře.