Ve Fed Cupu s osvědčenou sestavou | iSport.cz
4. července 2007 • 00:00

Ve Fed Cupu s osvědčenou sestavou

Autor: ČTK
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vítězná sestava se nemění. Tento slogan potvrzuje i nominace nehrajícího kapitána Aleše Kodata pro utkání o postup do elitní Světové skupiny I Fed Cupu.O postup do elitní Světové skupiny I tenisového Fed Cupu bude v barvách českého týmu bojovat osvědčená sestava z vítězného duelu se Slovenskem. Nehrající kapitán Aleš Kodat pro baráž, která se uskuteční 14. a 15. července ve Španělsku, k očekávaným singlistkám Nicole Vaidišové a Lucii Šafářové znovu nominoval Ivetu Benešovou a Barboru Záhlavovou-Strýcovou. Složení týmu dnes zveřejnila Mezinárodní tenisová federace ITF. Zápas se uskuteční na pobřeží Costa Brava v Palafrugellu. Hrát se bude na antuce, takže tenistky čeká rychlý přechod z wimbledonské trávy. Na ní je navíc stále ve hře Kodatova svěřenkyně a nevlastní dcera Vaidišová, kterou ve čtvrtek čeká čtvrtfinále se Srbkou Anou Ivanovičovou. Španělský tým podle očekávání povedou do boje Anabel Medinaová-Garriguesová a Lourdes Dominguezová-Linová. Vedle nich jsou v nominované čtveřici Virginia Ruanová-Pascualová a Nuria Llagosteraová-Vivesová.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud