Voráčová si zahraje na US Open | iSport.cz
24. srpna 2007 • 00:00

Voráčová si zahraje na US Open

Autor: ČTK
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čtyřiadvacetiletá Renata Voráčová se prokousala kvalifikací do hlavní soutěže US Open. Na posledním grandslamu si tak zahraje podruhé v kariéře. Blízko k postupu má i Jan Hernych.Česká tenistka Renata Voráčová si podruhé v kariéře zahraje v hlavní soutěži posledního grandslamu sezony US Open. Ve třetím kole kvalifikačního turnaje v New Yorku dnes porazila Američanku Julie Dittyovou 6:3 a 6:2. Čtyřiadvacetiletá Voráčová se ve dvouhře ve Flushing Meadows představí po čtyřech letech. V roce 2002 na US Open vypadla v prvním kole s Barborou Záhlavovou-Strýcovou. Jedno vítězství dělí od postupu do hlavní soutěže Jana Hernycha. Ten měl dnes lehkou práci, protože jeho soupeř Američan Eric Nunez zápas za svého vedení 2:1 skrečoval. Kvalifikace naopak skončila pro Lukáše Dlouhého, Jan Vacka a Lucii Hradeckou, která nestačila na Petru Cetkovskou.


Muži - 2. kolo:
Hernych (23-ČR) - Nunez (USA) 1:2 skreč, Schüttler (30-Něm.) - Vacek (ČR) 6:3, 3:6, 6:3, Lacko (SR) - Dlouhý (ČR) 6:3, 6:3, Ženy - 2. kolo:
Cetkovská - Hradecká (obě ČR) 6:3, 6:3.
3. kolo:
Voráčová (15-ČR) - Dittyová (USA) 6:3, 6:2

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud