18. listopadu 2015 • 18:41

Jak rozhodit Nadala? Murray si stříhal vlasy přímo na kurtu

Autor:
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Česká výprava na ZOH je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval Česká výprava na ZOH je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na kurtu se mu nedařilo, vyzkoušel úplně všechno. Britskou tenisovou jedničku Andy Murrayho trápila při utkání s Rafaelem Nadalem na Turnaji mistrů ofina vlasů. Tak si během jedné přestávky vzal nůžky a ustřihl si ji. „Do očí mi lezly vlasy, tak jsem se jich chtěl zbavit. Stačily dvě vteřiny a bylo to,“ popsal svůj čin Murray. Štěstí mu to však v duelu proti Španělovi nepomohlo. Prohrál 0:2 na sety.


REKLAMA
digi tv

Nešlo mu to, jeho španělský protivník měl v londýnské O2 Areně navrch. Navíc mu neustále padal do očí pramínek vlasů. Tak se tenista Andy Murray rozhodl, že svůj problém razantně vyřeší. Přímo na kurtu vytáhl nůžky a v pauze mezi gamy si kousek ofiny ustřihl.

Ani to mu s Nadalem nepomohlo. Murray mu podlehl ve dvou setech 4:6 a 1:6. V případě výhry by domácí tenista měl jistotu, že aktuální sezonu ukončí jako světová dvojka. Nyní však musí vyhrát poslední utkání ve skupině proti Švýcarovi Stanu Wawrinkovi, aby zachoval naději, že zůstane alespoň v nejlepších čtyřce žebříčku ATP.

VIDEO: Podívejte se, jak se Andy Murray ostříhal na kurtu

Pokud by Murray dokázal postoupit alespoň do semifinále Turnaje mistrů, udrží se v tempu před daviscupovým střetnutím Velké Británie proti Belgii, které se uskuteční příští pátek. „Ctím se dobře. Věřím, že mohu zahrát dobře tady i proti Belgii,“ věří si aktuální světová dvojka.

28letý britský tenista není jediným sportovcem, který se během hry rozhodl ostříhat. Podobný nápad měl v roce 2013 fotbalista Tom Huddlestone, který oslavil dvouleté čekání na vstřelení gólu tak, že si zkrátil svou kštici. Následně po utkání prohlásil, že se nebude stříhat do doby, než se znovu trefí.

Tenista vzal nůžky a ostříhal se přímo na kurtu
Tenista vzal nůžky a ostříhal se přímo na kurtu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze