15. června 2016 • 18:01

Siniaková v Birminghamu čtvrtfinále neobhájí, vypadla v 1. kole

Autor:
Siniaková vypadla v prvním kole turnaje v Birminghamu
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistka Kateřina Siniaková skončila na turnaji v Birminghamu po úspěšně zvládnuté kvalifikaci hned v 1. kole hlavní soutěže a neobhájí tak loňskou čtvrtfinálovou účast. Američance Christině McHaleové, jež si rovněž postup zajistila v kvalifikaci, podlehla po více než dvou a půl hodinách 7:5, 4:6, 3:6.


REKLAMA
digi tv

Dvacetiletá Češka, jíž momentálně patří v žebříčku WTA 101. místo, získala v úterý rozehraný úvodní set, který se kvůli dešti dohrával až dnes, po hodině hry 7:5. V dalších sadách ale přišla celkem šestkrát o podání, a jelikož sama využila jen tři brejkboly, postup slavila o čtyři roky starší soupeřka.

McHaleová tak Siniakové oplatila porážku z jediného předchozího duelu, který sehrály vloni ve 3. kole právě na zdejší trávě.

Dvouhra - 1. kolo:
McHaleová (USA) - Siniaková (ČR) 5:7, 6:4, 6:3,
Beguová (Rum.) - Bencicová (4-Švýc.) 6:4, 4:3 skreč,
Suárezová (6-Šp.) - Svitolinová (Ukr.) 7:5, 4:6, 7:5,
Gavrilovová (Austr.) - Broadyová (Brit.) 4:6, 6:2, 6:3,
Paszeková (Rak.) - Mooreová (Brit.) 4:6, 6:4, 6:4.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  Birmingham, tenis, Sport
 Klasická verze
Mobilní verze