Federer na úvod Turnaje mistrů přehrál Socka, první výhru vydřel Zverev | iSport.cz
12. listopadu 2017 • 23:30

Federer na úvod Turnaje mistrů přehrál Socka, první výhru vydřel Zverev

Na Anglii bez Dočkala. Kdo ho nahradí? Pickford smázl Vydrovy výroky Na Anglii bez Dočkala. Kdo ho nahradí? Pickford smázl Vydrovy výroky
SESTŘIH: Třinec - Vítkovice 3:0. Ani napodruhé Bartošákova kouzla na Oceláře nestačila SESTŘIH: Třinec - Vítkovice 3:0. Ani napodruhé Bartošákova kouzla na Oceláře nestačila

Švýcarský tenista Roger Federer zahájil v Londýně svoji patnáctou účast na Turnaji mistrů vítězstvím 6:4, 7:6 nad americkým debutantem Jackem Sockem. Šestatřicetiletý rekordman turnaje porazil o jedenáct let mladšího Američana i ve čtvrtém vzájemném utkání bez ztráty setu. Ve druhém nedělním duelu skupiny pojmenované po Borisi Beckerovi zvítězil ve své premiéře na Turnaji mistrů dvacetiletý Alexander Zverev nad Chorvatem Marinem Čiličem 6:4, 3:6 a 6:4.

Druhý hráč světového žebříčku Federer se na finále sezony ATP vrátil po loňské odmlce, kdy jeho sérii čtrnácti startů ukončilo zranění kolene. Hned v prvním gamu získal švýcarský favorit jediný brejk zápasu a set už dopodával. Druhá sada dospěla do tie-breaku, kterou devatenáctinásobný grandslamový šampion vyhrál 7:4.

Basilejský rodák Federer je rekordmanem Turnaje mistrů v počtu titulů (6), finálových účastí (10), startů (15) a vyhraných zápasů (53).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky