Kurnikovová si zahrála v Prostějově | iSport.cz
5. června 2009 • 19:30

Kurnikovová si zahrála v Prostějově

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Anna Kurnikovová
TOP VIDEA
Brno - Olomouc: Nebyl pod tlakem, přesto si Černín vstřelil výstavní vlastňák! 2:2
Brno - Olomouc: Velký závar před Mandousovou bránou zužitkoval Přichystal, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dlouhý blonďatý cop se vlnil na jejích zádech a létal ze strany na stranu. Ruská tenisová kráska Anna Kurnikovová v bleděmodrém oblečení s bílou čelenkou se dnes při exhibici na challengeru Czech Open v Prostějově smála, ale také se na sebe malinko zlobila, když zkazila lehký úder.Kurnikovová postupně vystřídala hned tři deblové partnery. Nejdříve se doplňovala s Karlem Nováčkem, pak vedle sebe měla expremiéra Mirka Topolánka a nakonec vytvořila hvězdný pár s hokejistou Jaromírem Jágrem.

Ve dvojici s Nováčkem po půlhodině porazili Petru Píchalovou a Jiřího Nováka 6:3. Hrál se džentlmenský tenis s jemnými finesami, žádné velké rány. "Anna ale hraje pořád dobře, nic se nezměnilo," řekla bývalá hráčka a ředitelka turnaje Píchalová-Langrová.

"Snažím se vždy hrát dobrý tenis i se bavit," řekla před "duelem" Kurnikovová. Svá slova na dvorci naplnila: zatínala pěst, když vyhrála výměnu, křikla si, když se jí něco nepovedlo, ale pak se rozesmála, když naoko tvrdým úderem trefila Nováka do hrudi.
Někdejší pátý hráč světa Novák pobavil plné tribuny úspěšným volejem na způsob fotbalové hlavičky. Při mečbolu se zase snažil Kurnikovovou nechat "usmečovat", ale Ruska úder nad hlavou nezkazila a při šesté nahrávce na smeč zahrála "záludně" vítězný kraťas.

Vedle Kurnikovové si následně na dva "politické" super tie-breaky zahrál Topolánek a bývalý ministr vnitra Ivan Langer se spojil s Nováčkem.

Na závěr Jágr s Kurnikovovou ve dvou tie-breacích porazili Píchalovou s Tomášem Chrenkem, majoritním akcionářem Třineckých železáren. Jágr v bílých šortkách a modrém tričku na dvorci s Ruskou ladil. A ukázal, co se naučil na Roland Garros, třeba dobře mířenou smeč. Když dal eso, prořídlé obecenstvo i Kurnikovová tleskaly.

"Čekal jsem, že mě víc podrží, ale držím to já. Snad se to ve druhém setu změní," vtipkoval Jágr. K větší aktivitě vybídl také publikum. "Pojďte, povzbudíme to, tady už jí nikdy neuvidíme."

Už na golfu Kurnikovová řekla, že si Jágra pamatuje z jeho působení v zámořské NHL. "Byl neuvěřitelný, jedna z legend," uvedla. To Jágr nechtěl komentovat krásu své partnerky. "Jestli se mi Anna líbí? O to přece nejde, jsme tady kvůli tenisu," odpověděl s úsměvem.

Témata:  sport, tenis, kurnikovová
Vstoupit do diskuse
0

Tenis 2020

US Open (31. 8. - 13. 9. 2020, Flushing Meadows, New York)
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

French Open (27. 9. - 11. 10. 2020, Paříž)

Fed Cup (13. - 18. 4. 2021, Budapešť)
Program finále

Davis Cup (22. - 28. 11. 2021, Madrid)
Los finálového turnaje Postup do finále! Češi porazili Slovensko 3:2

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud