Zdeněk Janda
1. března 2010 • 12:24

VIDEO: Takhle slaví Kanada: Tady je hokej doma!

TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ulice Vancouveru se proměnily v jeden velký karneval. Důvod je jasný – hokejové zlato! Ihned po vítězném finále s Amerikou zaplavili kanadské město fanoušci, kteří odstartovali obří oslavu.Auta houkala, lidé se spontánně objímali a tancovali. A deník Sport byl u toho.

Pro fanoušky to byl nejkrásnější den v životě. Hokej prostě milují. No a co může být v této hře víc než olympijské zlato? Navíc v Kanadě? Nic. Proto ten výbuch nadšení.

511443:medtitle:true
Hokejová Kanada slaví. Crosby trefil zlato »
511439:medtitle:true Crosby poslal Kanadu do nebe: Je to jako ve snu »

Vancouver byl včera tím nejrozjásanějším městem na světě. Kdo neměl v ruce vlajku nebo aspoň neměl pomalovaný obličej, jako by nebyl. Fanoušci zaplavili centrum a v něm se radovali.

Podívejte se na záběry redaktora deníku Sport přímo z Vancouveru:

360p 240p
Oslavy hokejového zlata v ulicích Vancouveru


Předháněli se v tom, kdo bude více křičet. A kdo vymyslí nápaditější oslavu. A když se na ulici objevil nějaký kameraman, okamžitě své nadšení ještě znásobili. Lidé tancovali, bubnovali.

„Super, super, super.“ Nebo: „Go, Canada, Go!“ Tyhle pokřiky nešly přeslechnout. A podobné to bylo i v jiných kanadských městech. A dá se očekávat, že tenhle vítězný mejdan jen tak neskončí. Ten moment si přece příznivci musí náležitě užít. Podívejte se na video, jak se ve Vancouveru včera slavilo.

Kanaďané zuřivě fandili i během zápasu
Kanaďané zuřivě fandili i během zápasu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze