Vancouver 2010 - Lyžování | iSport.cz
3. října 2009 • 11:09

Vancouver 2010 - Lyžování

Autor: deniksport.cz
Vstoupit do diskuse
0


Čas CAN Čas ČR 12. Února 2010
9:00 18:00 Skoky na lyžích - Střední můstek, trénink před kvalifikací
10:00 19:00 Skoky na lyžích - Střední můstek, kvalifikace

Čas CAN Čas ČR 13. Února 2010
8:30 17:30 Skoky na lyžích - Střední můstek, trénink před závodem
9:45 18:45 Skoky na lyžích - Střední můstek, 1. kolo
10:45 19:45 Skoky na lyžích - Střední můstek, finálové kolo
11:45 20:45 Alpské lyžování - Muži, sjezd
13:00 22:00 Biatlon - Ženy, 7.5 km Sprint
16:30 1:30 Freestylové lyžování - Ženy, Jízda v boulích, kvalifikace
19:30 4:30 Freestylové lyžování - Ženy, Jízda v boulích, finále

Čas CAN Čas ČR 14. Února 2010
9:00 18:00 Severská kombinace - Střední můstek/10 km běh - tréninkové kolo
10:00 19:00 Alpské lyžování - Ženy, superkombinace, sjezd
10:00 19:00 Severská kombinace - Střední můstek/10 km běh - závodní kolo
11:15 20:15 Biatlon - Muži, 10 km Sprint
13:00 22:00 Alpské lyžování - Ženy, superkombinace, slalom
13:45 22:45 Severská kombinace - Střední můstek/10 km běh - 10 km
14:30 23:30 Freestylové lyžování - Muži, Jízda v boulích, kvalifikace
17:30 2:30 Freestylové lyžování - Muži, Jízda v boulích, finále

Čas CAN Čas ČR 15. Února 2010
10:00 19:00 Běh na lyžích - Ženy, 10 km volně
10:30 19:30 Snowboard - Muži, Snowboard Cross, kvalifikace
12:30 21:30 Běh na lyžích - Muži, 15 km volně
14:00 23:00 Snowboard - Muži, Snowboard Cross, osmifinále
14:26 23:26 Snowboard - Muži, Snowboard Cross, čtvrtfinále
14:42 23:42 Snowboard - Muži, Snowboard Cross, semifinále
14:53 23:53 Snowboard - Muži, Snowboard Cross, finále

Čas CAN Čas ČR 16. Února 2010
10:00 19:00 Alpské lyžování - Muži, superkombinace, sjezd
10:00 19:00 Snowboard - Ženy, Snowboard Cross, kvalifikace
10:30 19:30 Biatlon - Ženy, 10 km stíhací závod
12:15 21:15 Snowboard - Ženy, Snowboard Cross, čtvrtfinále
12:29 21:29 Snowboard - Ženy, Snowboard Cross, semifinále
12:40 21:40 Snowboard - Ženy, Snowboard Cross, finále
12:45 21:45 Biatlon - Muži, 12.5 km stíhací závod
13:30 22:30 Alpské lyžování - Muži, superkombinace, slalom

Čas CAN Čas ČR 17. Února 2010
10:15 19:15 Běh na lyžích - Ženy, Sprint klasicky, kvalifikace
10:45 19:45 Běh na lyžích - Muži, Sprint klasicky, kvalifikace
11:00 20:00 Alpské lyžování - Ženy, sjezd
12:30 21:30 Běh na lyžích - Ženy, Sprint klasicky, čtvrtfinále
12:55 21:55 Běh na lyžích - Muži, Sprint klasicky, čtvrtfinále
13:05 22:05 Snowboard - Muži, U-rampa, kvalifikace
13:20 22:20 Běh na lyžích - Ženy, Sprint klasicky, semifinále
13:30 22:30 Běh na lyžích - Muži, Sprint klasicky, semifinále
13:45 22:45 Běh na lyžích - Ženy, Sprint klasicky, finále
13:55 22:55 Běh na lyžích - Muži, Sprint klasicky, finále
17:15 2:15 Snowboard - Muži, U-rampa, semifinále
19:15 4:15 Snowboard - Muži, U-rampa, finále

Čas CAN Čas ČR 18. Února 2010
10:00 19:00 Biatlon - Ženy, 15 km
12:30 21:30 Snowboard - Ženy, U-rampa, kvalifikace
13:00 22:00 Biatlon - Muži, 20 km
16:00 1:00 Snowboard - Ženy, U-rampa, semifinále
18:00 3:00 Snowboard - Ženy, U-rampa, finále

Čas CAN Čas ČR 19. Února 2010
8:30 17:30 Skoky na lyžích - Velký můstek, trénink před kvalifikací
10:00 19:00 Skoky na lyžích - Velký můstek, kvalifikace
11:30 20:30 Alpské lyžování - Muži, Super-G
13:00 22:00 Běh na lyžích - Ženy, 15 km stíhací závod (7.5klasicky+7.5volně)

Čas CAN Čas ČR 20. Února 2010
10:00 19:00 Alpské lyžování - Ženy, Super-G
10:00 19:00 Freestylové lyžování - Ženy, akrobatické skoky, kvalifikační skok 1
10:00 19:00 Skoky na lyžích - Velký můstek, trénink před závodem
10:50 19:50 Freestylové lyžování - Ženy, akrobatické skoky, kvalifikační skok 2
11:30 20:30 Skoky na lyžích - Velký můstek, 1. kolo
12:30 21:30 Skoky na lyžích - Velký můstek, finálové kolo
13:30 22:30 Běh na lyžích - Muži, 30 km stíhací závod (15klasicky+15volně)

Čas CAN Čas ČR 21. Února 2010
9:15 18:15 Freestylové lyžování - Muži, Ski Cross, kvalifikace
10:00 19:00 Alpské lyžování - Muži, obří slalom, 1. kolo
10:45 19:45 Biatlon - Muži, 15 km hromadný start
12:15 21:15 Freestylové lyžování - Muži, Ski Cross, osmifinále
12:48 21:48 Freestylové lyžování - Muži, Ski Cross, čtvrtfinále
13:00 22:00 Biatlon - Ženy, 12.5 km hromadný start
13:07 22:07 Freestylové lyžování - Muži, Ski Cross, semifinále
13:18 22:18 Freestylové lyžování - Muži, Ski Cross, finále
13:45 22:45 Alpské lyžování - Muži, obří slalom, 2. kolo

Čas CAN Čas ČR 22. Února 2010
8:30 17:30 Skoky na lyžích - tým, tréninkové kolo
10:00 19:00 Skoky na lyžích - tým, 1. kolo
10:45 19:45 Běh na lyžích - Ženy, Týmový sprint volně, semifinále 1
10:45 19:45 Skoky na lyžích - tým, finálové kolo
11:10 20:10 Běh na lyžích - Ženy, Týmový sprint volně, semifinále 2
11:35 20:35 Běh na lyžích - Muži, Týmový sprint volně, semifinále 1
12:00 21:00 Běh na lyžích - Muži, Týmový sprint volně, semifinále 2
13:00 22:00 Běh na lyžích - Ženy, Týmový sprint volně, finále
13:25 22:25 Běh na lyžích - Muži, Týmový sprint volně, finále
18:00 3:00 Freestylové lyžování - Muži, akrobatické skoky, kvalifikační skok 1
18:50 3:50 Freestylové lyžování - Muži, akrobatické skoky, kvalifikační skok 2

Čas CAN Čas ČR 23. Února 2010
9:00 18:00 Severská kombinace - tým/4x5 km běh - tréninkové kolo
10:00 19:00 Severská kombinace - tým/4x5 km běh - závodní kolo
10:30 19:30 Freestylové lyžování - Ženy, Ski Cross, kvalifikace
11:30 20:30 Biatlon - Ženy, 4x6 km štafeta
13:00 22:00 Freestylové lyžování - Ženy, Ski Cross, osmifinále
13:00 22:00 Severská kombinace - tým/4x5 km běh - 4x5 km štafeta
13:33 22:33 Freestylové lyžování - Ženy, Ski Cross, čtvrtfinále
13:52 22:52 Freestylové lyžování - Ženy, Ski Cross, semifinále
14:03 23:03 Freestylové lyžování - Ženy, Ski Cross, finále

Čas CAN Čas ČR 24. Února 2010
10:00 19:00 Alpské lyžování - Ženy, obří slalom, 1. kolo
11:15 20:15 Běh na lyžích - Muži, 4x10 km štafeta klasicky/volně
13:15 22:15 Alpské lyžování - Ženy, obří slalom, 2. kolo
19:30 4:30 Freestylové lyžování - Ženy, akrobatické skoky, finále - skok 1
19:58 4:58 Freestylové lyžování - Ženy, akrobatické skoky, finále - skok 2

Čas CAN Čas ČR 25. Února 2010
9:00 18:00 Severská kombinace - Velký můstek/10 km běh - tréninkové kolo
10:00 19:00 Severská kombinace - Velký můstek/10 km běh - závodní kolo
11:00 20:00 Běh na lyžích - Ženy, 4x5 km štafeta klasicky/volně
13:00 22:00 Severská kombinace - Velký můstek/10 km běh - 10 km
18:00 3:00 Freestylové lyžování - Muži, akrobatické skoky, finále - skok 1
18:28 3:28 Freestylové lyžování - Muži, akrobatické skoky, finále - skok 2

Čas CAN Čas ČR 26. Února 2010
10:00 19:00 Alpské lyžování - Ženy, slalom, 1. kolo
10:00 19:00 Snowboard - Ženy, paralelní obří slalom, kvalifikace
10:34 19:34 Snowboard - Ženy, paralelní obří slalom, vyřazovací jízdy
11:30 20:30 Biatlon - Muži, 4x7.5 km štafeta
12:15 21:15 Snowboard - Ženy, paralelní obří slalom, osmifinále
12:51 21:51 Snowboard - Ženy, paralelní obří slalom, čtvrtfinále
13:13 22:13 Snowboard - Ženy, paralelní obří slalom, semifinále
13:27 22:27 Snowboard - Ženy, paralelní obří slalom, finále
13:30 22:30 Alpské lyžování - Ženy, slalom, 2. kolo

Čas CAN Čas ČR 27. Února 2010
10:00 19:00 Alpské lyžování - Muži, slalom, 1. kolo
10:00 19:00 Snowboard - Muži, paralelní obří slalom, kvalifikace
10:34 19:34 Snowboard - Muži, paralelní obří slalom, vyřazovací jízdy
11:45 20:45 Běh na lyžích - Ženy, 30 km, hromadný start klasicky
12:15 21:15 Snowboard - Muži, paralelní obří slalom, osmifinále
12:51 21:51 Snowboard - Muži, paralelní obří slalom, čtvrtfinále
13:13 22:13 Snowboard - Muži, paralelní obří slalom, semifinále
13:27 22:27 Snowboard - Muži, paralelní obří slalom, finále
13:45 22:45 Alpské lyžování - Muži, slalom, 2. kolo

Čas CAN Čas ČR 28. Února 2010
9:30 18:30 Běh na lyžích - Muži, 50 km, hromadný start klasicky
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud