VIDEO: Brankáře pohřbila vzbouřená lapačka | iSport.cz
19. prosince 2009 • 13:20

VIDEO: Brankáře pohřbila vzbouřená lapačka

Vstoupit do diskuse
0

VIDEO - Dvaatřicetiletý finský gólman Vesa Toskala je opět o něco blíž vyhazovu z NHL. V pátečním zápase jeho Toronta proti Buffalu Sabres si hloupě srazil puk do vlastní brány a vedení klubu pomalu ale jistě dochází s jeho mizernou formou trpělivost.Celá situace se odehrála ve druhé třetině za stavu 1:1. Domácí obránce Lydman se rozjel do útočného pásma a z nedostatku možností vyslal na Fina alespoň lehkou střelu zápěstím.

Puk by pravděpodobně letěl vedle brány, Toskala se jej však rozhodl zastavit lapačkou. Celou situaci ale buď podcenil, nebo jeho lapačku posedl zlý duch, jinak si nelze vysvětlit, proč kotouč nakonec skončil za brankovou čarou.

Maple Leafs utkání nakonec prohráli 2:5 a kouč Ron Wilson byl se svým svěřencem očividně nespokojen. "Když uděláte takovou chybu, musíte se ji potom pokusit odčinit a pořádně makat," zdůraznil na tiskové konferenci. "To ale Vesa nedokázal," dodal Wilson.

Toskala je na hloupé góly už specialistou, v minulé sezoně ho proslavil zejména gól inkasovaný ze střely, kterou soupeřův hráč vyslal až zpoza vlastní branky.

Témata:  sport, hokej, toskala, nhl
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud