VIP Sport

14. května 2014 • 11:25

Aleno, tady je důkaz! Buffon podvádí Šeredovou s krásnou moderátorkou

Autor: bko
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pokud ještě někdo pochyboval, že je manželství italského fotbalisty Gigiho Buffona a české topmodelky Aleny Šeredové v troskách, dostal zřejmě definitivní ránu. Italský magazín Chi zveřejnil fotky, jak si brankář Juventusu a italské reprezentace vede na hotel sličnou televizní moderátorku Ilarii D'Amico.Noc plná vášně v milánském hotelu... Gianluigi Buffon a jeho milenka, fotbalová moderátorka Ilario D'AmicoNoc plná vášně v milánském hotelu... Gianluigi Buffon a jeho milenka, fotbalová moderátorka Ilario D'AmicoFoto Repro Magazín Chi

O tom, že Šeredová s Buffonem spolu už nežijí, se v Itálii píše dlouho. Před časem se ale objevila informace, že se k sobě zkouší vrátit. Naděje na zachování vztahu ale evidentně vzaly za své...

Italský magazín Chi zveřejnil fotky, na kterých je vidět populární Gigi, jak si vede na hotel sexy fotbalovou moderátorku televize Sky Ilarii D'Amico.

Vše se odehrálo v pátek v Miláně. V sobotu ráno pak Buffon po noci plné vášně odjel s Juventusem na zápas do Říma.

Italská hvězda byla s českou kráskou devět let, v roce 2011 měli bombastickou svatbu v Praze. Mají spolu dvě děti, Louise Thomase (6) a Davida Lee (4).

Ilario D'Amico učarovala i italskému tisku, není se co divit...
Ilario D'Amico učarovala i italskému tisku, není se co divit...

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud