VIP Sport

11. srpna 2014 • 11:53

Spor o dědictví po tragicky zesnulém Vašíčkovi (†30) graduje: Svědčila falešná milenka z Ruska?

Autor: lup, čad, Blesk
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ne, tahle soudní tahanice nebude snadná. Pro nikoho. Tři roky po smrti hokejisty Josefa Vašíčka (†30) se jeho přítelkyně Michaela soudí s jeho rodinou o dědictví ve výši několika desítek milionů. Na povrch vyplouvá neuvěřitelná špína!Vypadá to, že se bude vytahovat to nejhorší, co může. Mluví se dokonce o tom, že rodina chce jako trumf vytáhnout údajnou ruskou milenku!

Jak by taková cizí žena dokázala zvrátit rozhodnutí ve sporu o desítky milionů? Přítelkyně Vašíčka Michaela Jajtnerová totiž musí dokazovat, že žila s hokejovým útočníkem nejméně rok před jeho smrtí ve společné domácnosti. Jinak by neměla nárok na dědictví! A právě spolužití Michaely a Josefa rodiče Vašíčka vehementně zpochybňují.

Snoubenka mrtvého hokejisty Josefa Vašíčka: Chci 20 milionů!

Přijede svědčit?

„Nežili spolu, ani tam s ním nebyla,“ řekla Blesku Vašíčkova maminka Magda. Mluvila o Rusku, kde Josef několik let hrál, bydlel a při pádu letadla s hráči Jaroslavle i zemřel…

Zatímco Michaela měla předat soudu důkazy, že s Josefem spolu žili – výpis SMS zpráv, lékařská potvrzení, razítka v pase – rodina podle informací Blesku chystala tajný trumf. Právě údajnou milenku z Ruska!

A co víc, dokonce měla v plánu přijet svědčit na zářijový soud. „Ano, také jsem to zaslechl,“ uvedl zdroj Blesku, který je dobře obeznámený s vývojem celé kauzy. Ta se táhne už několik měsíců.

Je to nesmysl!

„O tom jsem neslyšel, ale je to nesmysl. Ten poslední rok, co jsem v Jaroslavli hrál (2011), působili Pepa s Míšou jako ideální pár. Míša tam byla, chodila s námi na večeře. Mezi nimi nebyl jediný problém,“ odmítá odloučení dvojice, která se měla na jaře 2012 brát, hokejový obránce Sparty Michal Barinka. To také vypověděl u soudu.

Jak tohle celé dopadne, je ve hvězdách. Každopádně odkaz skvělého hokejisty a hodného kluka si takový spor nezaslouží.

 
Články odjinud


Články odjinud