VIP Sport

3. prosince 2014 • 04:59

Tajil syny, teď exsparťan Bony Wilfried znovu překvapil: Přiznal manželku!

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Milé čtenářky, ponechte si v regálu Červené knihovny místo minimálně na šest svazků příběhu o fotbalistovi hrajícím v anglické Swansea Bonym Wilfriedovi (25). Až ho někdo sepíše, bude to bestseller.Popláčete si, vzrušíte se a skončíte happy endem. Bývalý čarostřelec Sparty nyní ve službách Swansea šokoval přiznáním, že má s jistou ženou dva syny (8 a 9 let) a žije s nimi v Anglii. Jenže to není všechno!

Rodák z Bingerville v Pobřeží slonoviny Wilfried Guemiand Bony přišel v roce 2008 na Letnou už jako táta dvou potomků – jednoho adoptivního a druhého vlasatního (pořídil si ho v 17 letech) – sám a chudý jako kostelní myš.

V Praze nic moc nevydělal, až na v nizozemském Arnehmu se mu začalo na konto koukat zvesela, a tak do toho praštil. „Bony se tam v prosinci 2012 oženil s matkou svých dětí,“ prozradil Blesku člověk ze Sparty, který je Wilfriedem nadále v kontaktu. A je to venku!

Bony Wilfried se nerozpakoval poslat neznámé dívce ještě choulostivější fotografii...
Bony Wilfried se nerozpakoval poslat neznámé dívce ještě choulostivější fotografii...

Jeho paní je v sedmém nebi, zato české milenky pláčou. On totiž Bony za svého pobytu na březích Vltavy zrušil celibát, a protože po jeho figuře a »vercajku« ve slipech prahly ženy všeho věku, pustošil jejich ložnice. Své o tom ví uhrančivě krásná brunetka Daniela, která s ním nějaký ten pátek žila. Ale to už je pryč. Ze záletného kudrnáče Bony je hlava familie.

Ve Swansea má Wilfried kontrakt do léta 2018 na roční gáži 107 milionů korun a už ví, že se o svá zlatíčka postará. „Bony se zabezpečil. Cítil, že už nejde do rizika, a proto si vzal rodinu k sobě. Mají pronajatý dům,“ pověděl Blesku Wilfriedův manažer Dalibor Lacina.

Tak a slibovaný šťastný konec je tady. Nebo ještě ne?

Kapitoly ze života  B.W.

A taky Daniela…

Sparta (2008 – 2011)

Bony měl strach vzít partnerku a děti do nejistoty, nabrknul si (prý kromě jiných) půvabnou Danielu a dal při tom za áčko v 65 zápasech 27 branek.

Naháč a král

Arnehm (2011 – 2013)

Po sociální síti poslal na přání svoji nahou fotku falešné fanynce (byl to chlap), oženil se a s 51 góly v 69 utkáních se stal králem střelců v Nizozemsku.

Konečně spolu

Swansea (2013 – ?)

Chtěli ho Tottenham i Liverpool, ale zůstal v jižním Walesu, letos 3. října si u sebe konečně ubytoval ženu a syny a zatím má na kontě 31 branek v 60 duelech.

KURIOZITY Premier League: Bony pobavil oslavným tanečkem

Bonymu a Džekovi jsme měli sehnat české manželky, litoval Vrba

 
Články odjinud


Články odjinud