VIP Sport

12. února 2017 • 05:00

Zlatá šifra? Koukalová a záhadné znamení na ruce. Vysvětlení vás dostane!

Autor: Petr Žaloudek
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dojetí, uvolněnost, radost, ale i tajemný nápis na ruce. To vše bylo vidět na Gabriele Koukalové (26), když v pátek večer jako mistryně světa zpívala českou hymnu. A dnes si vše může zopakovat po stíhačce, do které vyrazí s náskokem jako první.Pozorný fanoušek si toho na medailovém náměstí v Hochfilzenu musel všimnout. Na levém zápěstí biatlonové hrdinky se znenadání objevil záhadný hieroglyf.

Nechala si Gábina hned udělat mistrovské tetování? Nebo si poznamenala, že musí pro zlato, aby náhodou nezapomněla? Vedle jak ta jedle!

ONLINE: Přidá Gabriela Koukalová zlato i ve stíhačce? Závod sledujte od 10.30 zde »

Gabriela Koukalová poslala fanouškům srdíčko
Gabriela Koukalová poslala fanouškům srdíčko

„Ono to bude znít možná trochu komicky,“ pustila se Gábina včera do vysvětlování. „Ale já si před vyhlášením rozepisovala tužku na oči a ona mi dopisovala. Tak jsem si ji rozepsala o ruku. A byla voděodolná. Nešlo to smejt ani za nic,“ přidala další historku ze svého rozpustilého života.

Zlatou korunovaci si tím ale zkazit nenechala. „Hymnu jsem si zazpívala. Tak potichoučku. Byla jsem ráda, že mě v tom fanoušci nenechali,“ děkovala za pomoc stohlavému ovlajkovanému sboru pod pódiem.

Speciální příloha: Vše o MS v biatlonu 2017, Hochfilzen - čtěte ZDE »

Šampionka Koukalová! Takhle převzala zlatou medaili z MS v Hochfilzenu

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud