VIP Sport

20. května 2017 • 14:03

Sexy partnerky Messiho a Suáreze si jedou svoje: Vydělávají jako fotbalové hvězdy!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0

Už toho bylo dost, dokážeme se o sebe postarat samy! Tak manželky Lionela Messiho (29) a Luise Suáreze (30) – Antonella se Sofií – bouchly do stolu a otevřely si vlastní butik. Během slavnostního prvního dne se nestačily divit, tržba trhala rekordy!Měly sen, začaly o něm přemýšlet a nakonec se pustily do práce. Krásné polovičky fotbalových hvězd Barcelony našly náplň, kterou si budou krátit chvíle, kdy jejich »kopačky« nebudou doma.

Messiho Antonella Roccuzzo a Suárezova Sofía Balbi se staly majitelkami obchodu značky Sarkany, která proráží trhy po celém světě. Navíc je argentinská, odkud Messi se svojí snoubenkou pocházejí!

Slavnostní otevření mělo asi takovou atmosféru, jako když katalánské ikony vstupují na trávník stadionu Nou Camp. Aplaus, záblesky fotoaparátů a téměř všichni hráči na place. Vskutku noblesní!

Ptáte se, kdo byl mezi přítomnými? Neymar, Sergio Busquets, Javier Mascherano, Jordi Alba, Ivan Rakitic, Marc-André ter Stegen, Aleix Vidal, Paco Alcácer, Denis Suárez, Lucas Digne. Za bývalými parťáky dokonce z Londýna dorazil i Cesc Fabregas. Všichni samozřejmě se svými milovanými polovičkami.

Jediný, kdo nepatřil do fotbalové komunity, byl vnuk zakladatele zmíněného brandu Ricky Sarkany. A nestačil se divit! Pohádkově placení fotbalisté nechali v butiku balík. Kolik? S přesnou cifrou nikdo nepřišel, ale částka rozhodně překročila desetitisíce eur…

Konečně jsme byznysmanky! Messiho Antonella a Suárezova Sofia otevřely butik.
Konečně jsme byznysmanky! Messiho Antonella a Suárezova Sofia otevřely butik.

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud