VIP Sport

3. listopadu 2017 • 17:39

Herec Bloom žasl nad děkovačkou pod kotlem Slavie: Tohle musíte milovat

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Netají se tím, že fandí Manchesteru United, dojem v něm zanechala také návštěva stadionu Slavie. Hollywoodský herec Orlando Bloom si užil návštěvu v Edenu při čtvrtečním zápase Evropské ligy proti Villarrealu a zaujala ho pozázpasová děkovačka, která proběhla po porážce domácích 0:2.Nelze se divit, že Blooma tradiční slávistický rituál oslovil. V Anglii po konci zápasu se hráči pozdraví, podají si ruce, zatleskají a odcházejí do kabin. Třeba i na Old Trafford, kde hraje zápasy Bloomův oblíbený klub.

Na Slavii viděl herec proslavený rolemi ve filmech Piráti z Karibiku či Pán prstenů jinou scénu. Hráči českého mistra napochodovali pod Tribunu Sever, kde začala tradiční děkovačka. „Červenobílá bojová síla,“ zněl známý chorál.

Bloom to dokázal ocenit. Na Instagramu, kde ho sleduje 1,1 milionu fanoušků, umístil fotografii ze stadionu s textem: „Prohráli 0:2… Hráči prokážou respekt vůči svým fanouškům. Tohle musíte milovat.“

Kromě Blooma nadchla atmosféra na stadionu, kam dorazilo 18 tisíc diváků, také prezidenta karlovarského filmového festivalu Jiřího Bartošku. „Jiří fandil a vyžádal si permanentku. Chce i do kotle na Tribunu Sever,“ tlumočil šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

Slavný herec Orlando Bloom navštívil zápas Slavie proti Villarrealu a byl obdarován i slávistickým dresem
Slavný herec Orlando Bloom navštívil zápas Slavie proti Villarrealu a byl obdarován i slávistickým dresem

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze