VIP Sport

17. listopadu 2017 • 17:28

Před devíti měsíci zničili Barcelonu 4:0. Slavili sexem, teď jsou tátové!

Autor: hoz
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

To musel být pořádný večírek! Fotbalisté Paris Saint-Germain Marquinhos (23) a Lucas Moura (25) představili po devíti měsících od nečekané výhry 4:0 v osmifinále Ligy mistrů nad Barcelonou své potomky.Oba borci v duelu nastoupili. Marquinhos hrál celý zápas, Lucas poslední půlhodinu. Co se dělo po něm, se dá jen odhadovat.

Domácí vítězství jim ale nebylo nic platné. Na Nou Campu dostalo PSG o týden později »šestku« a ze soutěže vypadlo. Brazilští kamarádi ale na první duel a možná noc po něm i přes hořké vyřazení asi nikdy nezapomenou.

Lucas se synkem Miguelem.
Lucas se synkem Miguelem.

„Maria Eduarda Cabrino Correa, narozena za úsvitu 1. 11. 2017. Nepopsatelný pocit. Láska, jakou jsem nikdy předtím necítil,“ vzkázal přes sociální sítě po narození dcery dojatý Marquinhos. I druhý otec přidal zprávu. „Mé potěšení a má radost, Miguel,“ pochlubil se synem i šťastný Lucas.

Teď už jenom počkat, jestli rozjetý pařížský celek nevyhraje letošní ročník Ligy mistrů. Kolik by bylo oslav v kabině poté?!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud