VIP Sport

17. listopadu 2017 • 17:28

Před devíti měsíci zničili Barcelonu 4:0. Slavili sexem, teď jsou tátové!

###BLOK-TOP-VIDEA###

To musel být pořádný večírek! Fotbalisté Paris Saint-Germain Marquinhos (23) a Lucas Moura (25) představili po devíti měsících od nečekané výhry 4:0 v osmifinále Ligy mistrů nad Barcelonou své potomky.Oba borci v duelu nastoupili. Marquinhos hrál celý zápas, Lucas poslední půlhodinu. Co se dělo po něm, se dá jen odhadovat.

Domácí vítězství jim ale nebylo nic platné. Na Nou Campu dostalo PSG o týden později »šestku« a ze soutěže vypadlo. Brazilští kamarádi ale na první duel a možná noc po něm i přes hořké vyřazení asi nikdy nezapomenou.

Lucas se synkem Miguelem.
Lucas se synkem Miguelem.

„Maria Eduarda Cabrino Correa, narozena za úsvitu 1. 11. 2017. Nepopsatelný pocit. Láska, jakou jsem nikdy předtím necítil,“ vzkázal přes sociální sítě po narození dcery dojatý Marquinhos. I druhý otec přidal zprávu. „Mé potěšení a má radost, Miguel,“ pochlubil se synem i šťastný Lucas.

Teď už jenom počkat, jestli rozjetý pařížský celek nevyhraje letošní ročník Ligy mistrů. Kolik by bylo oslav v kabině poté?!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud