VIP Sport

17. listopadu 2017 • 17:28

Před devíti měsíci zničili Barcelonu 4:0. Slavili sexem, teď jsou tátové!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To musel být pořádný večírek! Fotbalisté Paris Saint-Germain Marquinhos (23) a Lucas Moura (25) představili po devíti měsících od nečekané výhry 4:0 v osmifinále Ligy mistrů nad Barcelonou své potomky.Oba borci v duelu nastoupili. Marquinhos hrál celý zápas, Lucas poslední půlhodinu. Co se dělo po něm, se dá jen odhadovat.

Domácí vítězství jim ale nebylo nic platné. Na Nou Campu dostalo PSG o týden později »šestku« a ze soutěže vypadlo. Brazilští kamarádi ale na první duel a možná noc po něm i přes hořké vyřazení asi nikdy nezapomenou.

Lucas se synkem Miguelem.
Lucas se synkem Miguelem.

„Maria Eduarda Cabrino Correa, narozena za úsvitu 1. 11. 2017. Nepopsatelný pocit. Láska, jakou jsem nikdy předtím necítil,“ vzkázal přes sociální sítě po narození dcery dojatý Marquinhos. I druhý otec přidal zprávu. „Mé potěšení a má radost, Miguel,“ pochlubil se synem i šťastný Lucas.

Teď už jenom počkat, jestli rozjetý pařížský celek nevyhraje letošní ročník Ligy mistrů. Kolik by bylo oslav v kabině poté?!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze