VIP Sport

31. ledna 2018 • 11:45

Štace Jaromíra Jágra v NHL skončila, legenda je doma: Už podepsal novou smlouvu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jednou to přijít muselo… A v momentě, kdy Calgary Flames zapsali Jaromíra Jágra (45) na listinu volných hráčů NHL, bylo téměř jasno. Českou legendu si jiný klub nevybral, tak zamířil domů do Kladna. Kufry dorazily a slavná 68 novinářům na letišti proklouzla. Spěchala podepsat novou smlouvu!Čekání na Jágrův přílet. Projela zavazadla se znakem Calgary, hvězda se neukázala
1080p 720p 360p

Jágrův návrat vzbudil obrovský zájem fanoušků. Benátky nad Jizerou budou chtít využít v sobotu moderní halu v Liberci a například vstupenky z předprodeje na duel na Slavii ve středu 14. února už také zmizely. Na nápor se chystá i Kladno.

Středočeši už mají pro pětačtyřicetiletého útočníka vše nachystáno. Jeho dres s číslem 68 byl připraven už od startu sezony, ale pak místo působení v první lize podepsal Jágr na začátku října roční kontrakt s Calgary.

Po čtyřech měsících je zpět v republice a musí znovu zvládnout všechny oficiality: novou smlouvu už podepsal a čeká ho zdravotní prohlídka. Transferkartu má vyřízenou, tak zbývá jen zabydlení se v kabině, trochu tréniniku a co nevidět hurá na led! Poprvé by se měl s týmem ukázat ve čtvrtek dopoledne.

„Těším se, že budu tuto sezonu pokračovat v Kladně,“ komentoval Jaromír v pondělí svůj konec v Calgary. Čeká ho jiná liga, ale fanoušci musí být trpěliví - dnešní zápas proti Karlovým Varům ještě nestihne, ale na sobotní s Benátkami nad Jizerou už by mohl být připraven.

Co musí Jágr ve zbytku sezony stihnout? Více čtěte ZDE>>> 

Jaromír Jágr něžně hladil Veroniku Kopřivovou a nemohl z ní spustit oči.
Jaromír Jágr něžně hladil Veroniku Kopřivovou a nemohl z ní spustit oči.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze