Jágr v Kladně: Co musí stihnout, kdy bude hrát a jaké má šance na NHL? | iSport.cz
31. ledna 2018 • 11:53

Jágr v Kladně: Co musí stihnout, kdy bude hrát a jaké má šance na NHL?

Autor: ,
Reklama
 • Jaromír Jágr už letos trénoval s Kladnem před začátkem sezony v zámoří Jaromír Jágr už letos trénoval s Kladnem před začátkem sezony v zámoříFOTO:

  Co roky fanouškům Kladna sliboval, to teď Jaromír Jágr splní. Začne válet v dresu Rytířů a vůbec ho netrápí, že jeho tým hraje až druhou nejvyšší soutěž. Jaké všechny kroky teď má hokejová legenda před sebou a na co se může v barvách Kladna těšit? "Začali jsme vyřizovat transferkartu z Calgary, dalším krokem je sepsání hráčské smlouvy, což je samozřejmě formalita, protože je majitel klubu. Třetí věc je zdravotní prohlídka," řekl mluvčí klubu Vít Heral. Podívejte se na klíčová data pro zbytek Jágrovy sezony.

 • Konec základní části WSM ligy - 26.2.

  Jaromír Jágr při letním tréninku na kladenském stadionuJaromír Jágr při letním tréninku na kladenském stadionu

  Pokud chce Jágr nastoupit v první lize, musí být nejpozději dnes dopsaný na soupisce. Večerní zápas proti Karlovým Varům zápas ještě nestihne, v sobotu pak hraje Kladno proti Benátkám nad Jizerou. Ty už oznámily, že pokud bude na soupsice, utkání se přesune do Liberce, kde je podstatně větší stadion. "V tuhle chvíli nemůžu potvrdit, kdy se Jaromír objeví prvně na tréninku a kdy prvně nastoupí do utkání. Musíme počkat, až přiletí. Bude záležet, jak se bude aklimatizovat, jak se bude cítit, teprve potom se rozhodne on sám," podotkl Heral.

 • Konec přestupů v NHL - 27.2.

  Nevrátí se ještě Jágr do NHL?Nevrátí se ještě Jágr do NHL?

  Populární trade deadline se Jágra týkat nebude, ale najdou se i tací, kteří si myslí, že zámořský konec ještě nenastal. "Vím, že všechno teď mluví proti němu, ale nevěřím, že odchod z Calgary znamená Jágrův konec v NHL. Dokud někde stále hraje a neoznámil konec kariéry, budu věřit tomu, že se ještě vrátí," napsal si na Twitter žurnalista Tom Gulitti, který během Jágrova působení u New Jersey působil v klubu jako beatwriter.

 • Začátek play off WSM ligy - 27.2.

  Kladno je v tuto chvíli na 3. místě WSM ligyKladno je v tuto chvíli na 3. místě WSM ligy

  Kladno zažívá další hodně slušný ročník, znovu je adeptem na postup do baráže. Zdaleka ne všechno je ale ideální. Třetí tým tabulky totiž v 44. kole na ledě dvanáctého Ústí nad Labem prohrál 0:6. "Naše šance vzrostly, ale uvidí se až na ledě," podotkl brankář Miroslav Kopřiva. Nejvyšší soutěž opustilo Kladno po nevydařené baráži v roce 2014. Bude Jágr jeho zachráncem a vytáhne mužstvo nahoru?

 • Začátek baráže o extraligu - 27.3.

  Jak daleko se Kladno letos dostane?Jak daleko se Kladno letos dostane?

  V případě, že by Jágr chtěl pomoci v následné baráži, musí sehrát v součtu s play off minimálně patnáct utkání. Kolik zápasů je potřeba, si zjišťoval předem. "Teď je ale opravdu předčasné něco takového řešit. Až přiletí, až se aklimatizuje a až si zatrénuje, tak uvidíme, jak to s ním bude dál," podotkl mluvčí kladenského klubu Heral.

 • Konec základní části NHL - 7.4.

  Jaromír Jágr a Calgary? Stále je to možnéJaromír Jágr a Calgary? Stále je to možné

  Jágrův odchod z NHL neproběhl zrovna tak, jak by si hokejová legenda zasloužila. Není tedy možné, že by zkušený útočník na závěr ročníku přece jen zamířil do zámoří a s věhlasnou ligou se rozloučil? Co když se Kladnu nebude dařit podle představ a třeba se do baráže ani nedostane? Calgary uvolnilo Jágra do Kladna, kde bude hrát pod stávající roční smlouvou. Zda se ale v tomto ročníku ještě do NHL vrátí, zůstává zatím nejasné. "Nevím, jestli chce v téhle sezoně pokračovat. Kvůli zraněním to pro něj bylo těžké. Vrátil se a potom se hned zranil. Nemohl si vybudovat pozici. NHL je rychlá, ať už je vám pětadvacet, natož pětačtyřicet. Tenhle rok dohraje a pak se uvidí, co dál," řekl generální manažer Flames Brad Treliving.

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>

Aktuální zápasy
Články odjinud