VIP Sport

4. února 2018 • 14:55

Jágrova Veronika ví víc: Prozradila tajemství o Jaromírově budoucnosti v NHL!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má k němu nejblíž, tak má zaručeně ty nejžhavější a nejtajnější informace. A jednu z nich Veronika Kopřivová (26), láska hokejové legendy Jaromíra Jágra (45), prozradila na sociální síti. Ví, jak to bude s jeho budoucností v NHL!V Calgary to nedopadlo podle představ. Jágr musel kvůli poraněnému kolenu ze zámoří předčasně pryč, nejslavnější hokejovou ligu světa opustil v rozpacích. Ve středu se vrátil do Česka, aby zranění léčil s profesorem Pavlem Kolářem.

Sám zatím neví, jak dlouho ho bude bolavý kloub limitovat. Už zvládnul první zápas v druhé české nejvyšší soutěži, odehrál ho celý a kanonádu Kladna proti Benátkám nad Jizerou (7:2) řídil třemi asistencemi. Po utkání řekl: „Noha byla v klidu. Jediné, co mi vadilo, byla ortéza. Nejsem zvyklý s ní hrát,“ vyprávěl. Pokud to takhle půjde dál, může Jaromír myslet třeba i na návrat do NHL.

A jeho milá Veronika tak trochu poodkryla plány na příští rok. Ještě než se Jágr v republice ukázal, napsala na sociální síti: „To, že Jaromír Jágr jel do ČR, protože se musí dát zdravotně dohromady a zároveň chce do konce sezony trochu pomoci Kladnu (snad se konečně posunou do extraligy), neznamená, že skončil v NHL,“ vysvětlovala hlavně těm, kteří se do hokejisty obouvají, aby už hraní nechal.

Rozsáhlý a dlouhé minuty psaný elaborát na Instagramu opepřila informací, jaká může pro všechny fanoušky slavné 68 znamenat světélko naděje! „Jaromír kariéru neukončil a věřím, že se na novou sezonu do NHL vrátí v plný parádě a zároveň zavře pusu těm škarohlídům, co ho mají za dědu a dávaj mu inteligentní rady, ať skončí,“ napsala.

Takže se opravdu můžeme těšit na to, že se Jágr bude chtít příští rok ještě jednou prosadit v jednom z 31 týmů NHL? Než z Ameriky odjížděl, nikdo si ho z listiny volných hráčů, kam ho Calgary umístilo, nevybral...

Jágr řídil výhru Kladna a smekl před Nedvědem: Byl neskutečný, klobouk dolu!
720p 360p

Dlouhý text, v němž Jágrova Veronika mimo jiné popisuje Jaromírův návrat do NHL.
Dlouhý text, v němž Jágrova Veronika mimo jiné popisuje Jaromírův návrat do NHL.

Jágrova první třetina za Kladno: buly s Nedvědem, pak dvě asistence
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud