VIP Sport

7. února 2018 • 21:00

Nahota místo olympiády! Zraněná sexy akrobatka svlékla kombinézu a ukázala vše

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Šla s kůží na trh. Akrobatická lyžařka Lisa Zimmermannová (21) měla být velkou favoritkou na zlatou medaili na olympijských hrách. Zranění však zhatilo všechny její naděje na cestu do Pchjongčchangu. Alespoň zvládla nafotit odvážné snímky pro známý pánský časopis.Nahota a šílené kousky jí nejsou cizí. Půvabná Lisa je dost ulétla, o čemž se mohou přesvědčit i fanoušci na jejích sociálních sítích.

Lisa na titulce Playboye
Lisa na titulce Playboye

Německá freestylová lyžařka se totiž ráda nechává fotit při tréninku, kde je například úplně nahá nebo dokonce když čůrá v přírodě. Podobně jako česká snowboardistka Šárka Pančochová.

Akrobatická lyžařka Zimmermannová proto neměla vůbec problém s tím, když ji oslovilo vedení pánského časopisu Playboy. Pro aktuální vydání se nechala zvěčnit úplně nahá. Odhalila své vnady i pozadí a pouze lyžemi zakryla ty nejintimnější partie.

Olympiáda 2018: Vše o ZOH v Pchjongčchangu najdete ZDE »

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze