VIP Sport

2. března 2018 • 13:00

Chce být jako táta… Malý svalovec Ronaldo kopíruje slavnou otcovu pózu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to jedna z jeho ikonických fotek. Když Cristiano Ronaldo v roce 2014 zpečetil v prodloužení finále Ligy mistrů zázračný obrat proti Atlétiku Madrid, svlékl dres a vysekl legendární kulturistickou pózu (nejspíš cíleně pro svůj film a taky za žlutou kartu). Teď ji po Ronaldovi zkouší i jeho syn Cristiano mladší.Tehdy byly malému Cristianovi tři roky, teď už jako sedmiletý chodí makat do posilovny s tátou. A je to na něm vidět, jak se pyšný tatínek pochlubil na sociálních sítích. Pekáč buchet to ještě není, ale nějaké náznaky tam už jsou.

Sedmiletý Cristiano Ronaldo mladší předvádí tátovu kulturistickou pózu...
Sedmiletý Cristiano Ronaldo mladší předvádí tátovu kulturistickou pózu...

Co ale Ronalda staršího asi potěšilo víc, jsou slova jeho sedmileté kopie… „Junior mi řekl: Tati, budu jako ty!“ pochlubil se CR7 a dodal: „Co myslíte??“

Cristiano Ronaldo má syna od neznámé náhradní matky, podobným stylem „získal“ vloni v červnu i dvojčata Evu Marii a Matea. V listopadu mu pak jeho současná přítelkyně Georgina Rodríguezová porodila dceru Alanu Marinu.

VIP MIX: Řepka něco chystá, Ronaldova dvojčata, biatlonistka prodala přednosti
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze