VIP Sport

2. března 2018 • 13:00

Chce být jako táta… Malý svalovec Ronaldo kopíruje slavnou otcovu pózu

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to jedna z jeho ikonických fotek. Když Cristiano Ronaldo v roce 2014 zpečetil v prodloužení finále Ligy mistrů zázračný obrat proti Atlétiku Madrid, svlékl dres a vysekl legendární kulturistickou pózu (nejspíš cíleně pro svůj film a taky za žlutou kartu). Teď ji po Ronaldovi zkouší i jeho syn Cristiano mladší.Tehdy byly malému Cristianovi tři roky, teď už jako sedmiletý chodí makat do posilovny s tátou. A je to na něm vidět, jak se pyšný tatínek pochlubil na sociálních sítích. Pekáč buchet to ještě není, ale nějaké náznaky tam už jsou.

Sedmiletý Cristiano Ronaldo mladší předvádí tátovu kulturistickou pózu...
Sedmiletý Cristiano Ronaldo mladší předvádí tátovu kulturistickou pózu...

Co ale Ronalda staršího asi potěšilo víc, jsou slova jeho sedmileté kopie… „Junior mi řekl: Tati, budu jako ty!“ pochlubil se CR7 a dodal: „Co myslíte??“

Cristiano Ronaldo má syna od neznámé náhradní matky, podobným stylem „získal“ vloni v červnu i dvojčata Evu Marii a Matea. V listopadu mu pak jeho současná přítelkyně Georgina Rodríguezová porodila dceru Alanu Marinu.

VIP MIX: Řepka něco chystá, Ronaldova dvojčata, biatlonistka prodala přednosti

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud