VIP Sport

2. března 2018 • 13:00

Chce být jako táta… Malý svalovec Ronaldo kopíruje slavnou otcovu pózu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to jedna z jeho ikonických fotek. Když Cristiano Ronaldo v roce 2014 zpečetil v prodloužení finále Ligy mistrů zázračný obrat proti Atlétiku Madrid, svlékl dres a vysekl legendární kulturistickou pózu (nejspíš cíleně pro svůj film a taky za žlutou kartu). Teď ji po Ronaldovi zkouší i jeho syn Cristiano mladší.Tehdy byly malému Cristianovi tři roky, teď už jako sedmiletý chodí makat do posilovny s tátou. A je to na něm vidět, jak se pyšný tatínek pochlubil na sociálních sítích. Pekáč buchet to ještě není, ale nějaké náznaky tam už jsou.

Sedmiletý Cristiano Ronaldo mladší předvádí tátovu kulturistickou pózu...
Sedmiletý Cristiano Ronaldo mladší předvádí tátovu kulturistickou pózu...

Co ale Ronalda staršího asi potěšilo víc, jsou slova jeho sedmileté kopie… „Junior mi řekl: Tati, budu jako ty!“ pochlubil se CR7 a dodal: „Co myslíte??“

Cristiano Ronaldo má syna od neznámé náhradní matky, podobným stylem „získal“ vloni v červnu i dvojčata Evu Marii a Matea. V listopadu mu pak jeho současná přítelkyně Georgina Rodríguezová porodila dceru Alanu Marinu.

VIP MIX: Řepka něco chystá, Ronaldova dvojčata, biatlonistka prodala přednosti
720p 360p

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze