VIP Sport

9. května 2018 • 05:00

Prsa v přímém přenosu! Odvázané fanynky na Giru rozpálily celý svět

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chtěly potěšit profesionální cyklisty, ale radost udělaly divákům po celém světě. Fanynky stojící u trati na Giro d'Italia během izraelské etapy, nadzvedly triko před projíždějícím pelotonem. Jejich obnažené vnady se dostaly díky kameramanovi i na televizní obrazovky a vzbudily ohlas po celém světě...Byla to velká paráda. Slavný závod Giro d'Italia startoval poprvé mimo Evropu, a to na Blízkém východě v Izraeli. Tamní fanoušci byli nadšeni, že se tři etapy jedou v jejich domovině. Trať tak lemovaly desetitisícové davy.

Fanynky, které to na Giru v Izraeli pořádně rozpálily...
Fanynky, které to na Giru v Izraeli pořádně rozpálily...

Jednu skupinku fanynek cyklistické klání tak moc „odvázalo“, že dokonce před projíždějícím pelotonem odhalily své bujné vnady, které se dostaly na pár vteřin i do přímého přenosu globálního kanálu Eurosport.

Ze záběrů je patrné, že si ňader všimlo i několik závodníků a kochali se. Ještě že dívka nahoře bez nezpůsobila hromadný pád.

Mladá Boleslav - Sparta: Fanynka ukazuje prsa při rohu Sparty
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze