VIP Sport

9. května 2018 • 05:00

Prsa v přímém přenosu! Odvázané fanynky na Giru rozpálily celý svět

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chtěly potěšit profesionální cyklisty, ale radost udělaly divákům po celém světě. Fanynky stojící u trati na Giro d'Italia během izraelské etapy, nadzvedly triko před projíždějícím pelotonem. Jejich obnažené vnady se dostaly díky kameramanovi i na televizní obrazovky a vzbudily ohlas po celém světě...Byla to velká paráda. Slavný závod Giro d'Italia startoval poprvé mimo Evropu, a to na Blízkém východě v Izraeli. Tamní fanoušci byli nadšeni, že se tři etapy jedou v jejich domovině. Trať tak lemovaly desetitisícové davy.

Fanynky, které to na Giru v Izraeli pořádně rozpálily...
Fanynky, které to na Giru v Izraeli pořádně rozpálily...

Jednu skupinku fanynek cyklistické klání tak moc „odvázalo“, že dokonce před projíždějícím pelotonem odhalily své bujné vnady, které se dostaly na pár vteřin i do přímého přenosu globálního kanálu Eurosport.

Ze záběrů je patrné, že si ňader všimlo i několik závodníků a kochali se. Ještě že dívka nahoře bez nezpůsobila hromadný pád.

Mladá Boleslav - Sparta: Fanynka ukazuje prsa při rohu Sparty
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud