VIP Sport

15. června 2018 • 12:06

Legendu Jihlavy přizabili na ulici. Byli to ti nepřizpůsobiví, říká hokejista

Autor:

Na ledě uměl přitvrdit, ale tady byl proti čtyřem! Bývalý hokejový útočník a legenda Dukly Jihlava Marek Melenovský (41) skončil po napadení partou mladíků ve špitále se zlomeným nosem a těžkým otřesem mozku. Také neslyší na pravé ucho. Podle MF Dnes k incidentu došlo na jihlavském náměstí.„Byli to čtyři občané tmavé pleti. Nepřizpůsobiví, nebo jak se jim říká. Upozornil jsem je, aby přestali dělat bordel a vrátila se mi odpověď: Nebo co? Tak jsem odpověděl, že jinak zavolám policii. Načež mi podávali jejich telefon a od té doby už nevím, co se stalo,“ popsal pro MF Dnes dvojnásobný vítěz extraligy Melenovský z nemocničního lůžka.

Policie útočníky zadržela a případ řeší. „Kolem druhé hodiny v noci došlo k fyzickému napadení s účastí celkem pěti mužů. Dva utrpěli zranění, která si vyžádala lékařské ošetření. Oba byli převezeni do nemocnice, kde byl jeden z nich hospitalizován,“ přiblížila policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Největší jméno si Melenovský udělal v Jihlavě, kde odehrál většinu své kariéry. Mezi jeho další štace patřila St. John's v Kanadě, Havířov, Vítkovice, HC Excalibur Znojemští Orli, Třinec, Zlín a Karlovy Vary. V sezóně 2008/2009 získal s týmem HC Energie Karlovy Vary extraligový titul, v sezóně 2013/2014 zase s PSG Zlín.

Kariéru ukončil po sezóně v roce 2016 a začal trénoval mládež v Jihlavě. Od sezóny 2018/2019 je trenérem HC Lední Medvědi Pelhřimov.

Průběh zápasu s Kometou Brno také pozorně sledovala Barbora Melenovská, jejíž muž Marek hraje za Zlín
Průběh zápasu s Kometou Brno také pozorně sledovala Barbora Melenovská, jejíž muž Marek hraje za Zlín

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze