VIP Sport

15. června 2018 • 12:06

Legendu Jihlavy přizabili na ulici. Byli to ti nepřizpůsobiví, říká hokejista

Autor:

Na ledě uměl přitvrdit, ale tady byl proti čtyřem! Bývalý hokejový útočník a legenda Dukly Jihlava Marek Melenovský (41) skončil po napadení partou mladíků ve špitále se zlomeným nosem a těžkým otřesem mozku. Také neslyší na pravé ucho. Podle MF Dnes k incidentu došlo na jihlavském náměstí.„Byli to čtyři občané tmavé pleti. Nepřizpůsobiví, nebo jak se jim říká. Upozornil jsem je, aby přestali dělat bordel a vrátila se mi odpověď: Nebo co? Tak jsem odpověděl, že jinak zavolám policii. Načež mi podávali jejich telefon a od té doby už nevím, co se stalo,“ popsal pro MF Dnes dvojnásobný vítěz extraligy Melenovský z nemocničního lůžka.

Policie útočníky zadržela a případ řeší. „Kolem druhé hodiny v noci došlo k fyzickému napadení s účastí celkem pěti mužů. Dva utrpěli zranění, která si vyžádala lékařské ošetření. Oba byli převezeni do nemocnice, kde byl jeden z nich hospitalizován,“ přiblížila policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Největší jméno si Melenovský udělal v Jihlavě, kde odehrál většinu své kariéry. Mezi jeho další štace patřila St. John's v Kanadě, Havířov, Vítkovice, HC Excalibur Znojemští Orli, Třinec, Zlín a Karlovy Vary. V sezóně 2008/2009 získal s týmem HC Energie Karlovy Vary extraligový titul, v sezóně 2013/2014 zase s PSG Zlín.

Kariéru ukončil po sezóně v roce 2016 a začal trénoval mládež v Jihlavě. Od sezóny 2018/2019 je trenérem HC Lední Medvědi Pelhřimov.

Marek Melenovský (41) skončil po napadení partou mladíků ve špitále se zlomeným nosem a těžkým otřesem mozku.
Marek Melenovský (41) skončil po napadení partou mladíků ve špitále se zlomeným nosem a těžkým otřesem mozku.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud