VIP Sport

3. července 2018 • 14:45

Práce fyzioterapeuta Plíškové na Wimbledonu nevyšla: Pastrňák dostal padáka!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Měl oficiální úlohu. Hokejista David Pastrňák (22) přijel na tenisový Wimbledon jako fyzioterapeut Kristýny Plíškové (26). Jenže ta vypadla už v 1. kole a dala »Pastovi« padáka!



Na lístek nemusel čekat frontu, Kristýna ho totiž vzala naoko jako člena jejího týmu. A Pastrňák si to v All England Clubu dost užíval! „Je to tu nádherný. Atmosféra a celý park jsou fakt super. Moc se mi tu líbí, skvělý zážitek,“ rozplýval se útočník Bostonu.

Sám válí v NHL, přesto ho rychlost bílého sportu zaskočila. „Ty jo, občas vůbec nešlo zareagovat. Byl to fofr, někdy jsem měl problémy to vůbec rozpoznat,“ povídal, když se snažil hlídat těsné auty. „A taky jsem byl nervózní. Obrovsky! Až mě to překvapilo,“ culil se »Pasta«.

Štěstí však Kristýně nepřinesl. Hned na začátku nejslavnějšího grandslamu totiž vypadla, když ve třech setech nestačila na Rumunku Dulgheru (4:6, 6:1, 2:6). „Asi fyzia vyhodím!“ zlehčovala nezdar Plíšková. „Během zápasu jsem ho slyšela. Sportu rozumí, má dobré názory. Ale nějak mi to nepomohlo...“ litovala.

Hokejista David Pastrňák přijel na tenisový Wimbledon jako fyzioterapeut Kristýny Plíškové. Jenže ta vypadla už v 1. kole a od dostal padáka!
Hokejista David Pastrňák přijel na tenisový Wimbledon jako fyzioterapeut Kristýny Plíškové. Jenže ta vypadla už v 1. kole a od dostal padáka!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud