VIP Sport

3. července 2018 • 14:45

Práce fyzioterapeuta Plíškové na Wimbledonu nevyšla: Pastrňák dostal padáka!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Měl oficiální úlohu. Hokejista David Pastrňák (22) přijel na tenisový Wimbledon jako fyzioterapeut Kristýny Plíškové (26). Jenže ta vypadla už v 1. kole a dala »Pastovi« padáka!Na lístek nemusel čekat frontu, Kristýna ho totiž vzala naoko jako člena jejího týmu. A Pastrňák si to v All England Clubu dost užíval! „Je to tu nádherný. Atmosféra a celý park jsou fakt super. Moc se mi tu líbí, skvělý zážitek,“ rozplýval se útočník Bostonu.

Sám válí v NHL, přesto ho rychlost bílého sportu zaskočila. „Ty jo, občas vůbec nešlo zareagovat. Byl to fofr, někdy jsem měl problémy to vůbec rozpoznat,“ povídal, když se snažil hlídat těsné auty. „A taky jsem byl nervózní. Obrovsky! Až mě to překvapilo,“ culil se »Pasta«.

Štěstí však Kristýně nepřinesl. Hned na začátku nejslavnějšího grandslamu totiž vypadla, když ve třech setech nestačila na Rumunku Dulgheru (4:6, 6:1, 2:6). „Asi fyzia vyhodím!“ zlehčovala nezdar Plíšková. „Během zápasu jsem ho slyšela. Sportu rozumí, má dobré názory. Ale nějak mi to nepomohlo...“ litovala.

Kristýna Plíšková vypadla v prvním kole londýnského turnaje.
Kristýna Plíšková vypadla v prvním kole londýnského turnaje.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze