VIP Sport

4. července 2018 • 05:00

Večírek za všechny prachy. Víme, kolik zaplatí Kolář za ostudu ve Varech!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenhle večírek ho vyjde draho! Plzeňský fotbalista Daniel Kolář se spustil na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde řádil opilý až do rána. Vedení klubu ho za to potrestalo vysokou pokutou, sám hráč se omlouval na sociálních sítích. Kolik za svou jízdu zaplatí? "Daniel Kolář porušil interní klubová pravidla, za což jej vedení Viktorie potrestalo pokutou ve výši několika měsíčních platů," uvedl klub v prohlášení. Hráč, jenž by dnes měl po třídenním volnu odjet s týmem na soustředění do Rakouska, podle odhadu Blesku přijde asi o milion korun.

Opilý fotbalista Daniel Kolář to rozjel v baru na festivalu ve Varech
Opilý fotbalista Daniel Kolář to rozjel v baru na festivalu ve Varech

Fotbalista je připraven nést následky. „Mé včerejší chování se absolutně neslučuje s chováním profesionálního sportovce, bylo to ode mě trapné. Řadu lidí jsem tím zklamal a jsem si toho plně vědom. Chtěl bych se všem moc omluvit a jsem připravený přijmout jakýkoli klubový trest a nést za své chování následky. Omlouvám se..." kál se Kolář na svém facebookovém profilu.

Vše o festivalu v Karlových Varech najdete ZDE »

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze