VIP Sport

4. července 2018 • 05:00

Večírek za všechny prachy. Víme, kolik zaplatí Kolář za ostudu ve Varech!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenhle večírek ho vyjde draho! Plzeňský fotbalista Daniel Kolář se spustil na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde řádil opilý až do rána. Vedení klubu ho za to potrestalo vysokou pokutou, sám hráč se omlouval na sociálních sítích. Kolik za svou jízdu zaplatí? "Daniel Kolář porušil interní klubová pravidla, za což jej vedení Viktorie potrestalo pokutou ve výši několika měsíčních platů," uvedl klub v prohlášení. Hráč, jenž by dnes měl po třídenním volnu odjet s týmem na soustředění do Rakouska, podle odhadu Blesku přijde asi o milion korun.

Opilý fotbalista Daniel Kolář to rozjel v baru na festivalu ve Varech
Opilý fotbalista Daniel Kolář to rozjel v baru na festivalu ve Varech

Fotbalista je připraven nést následky. „Mé včerejší chování se absolutně neslučuje s chováním profesionálního sportovce, bylo to ode mě trapné. Řadu lidí jsem tím zklamal a jsem si toho plně vědom. Chtěl bych se všem moc omluvit a jsem připravený přijmout jakýkoli klubový trest a nést za své chování následky. Omlouvám se..." kál se Kolář na svém facebookovém profilu.

Vše o festivalu v Karlových Varech najdete ZDE »

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud