18. května 2018 • 10:46

Skandál v divizi! Zbuzany zavolaly na rozhodčí policii, hlavní nadýchal

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Důležitý souboj o postup do třetí ligy nabídla minulý víkend divize C. Vedoucí Živanice v něm přivítaly Zbuzany, tedy celek, za který válí řada exligových fotbalistů jako Mario Lička, Radek Dosoudil, Marek Kincl či do podzimní aféry také Radek Šírl. Domácí vyhráli 3:2 a upevnili si vedoucí pozici. Jenže utkání bude mít možná ještě dohru, jelikož Zbuzanští po utkání s domněnkou podnapilých sudích zavolali policii, která potvrdila přítomnost alkoholu v krvi u hlavního rozhodčího Lukáše Tryzny.Před zápasem byl rozdíl mezi oběma týmy pětibodový. Pokud by Zbuzany vyhrály, stáhly by manko na pouhé dva body a pořádně by zamotaly situaci na čele divize. „Jenže domácí udělali prostě vše pro to, aby nás porazili, tzv. nic nepodcenili! To je skandál!!!“ stojí k utkání na webových stránkách Zbuzan.

V článku Zbuzanští zmiňují několik podle nich špatně posouzených situací jak hlavním rozhodčím, tak oběma asistenty. Po utkání tak hosté odmítli podepsat zápis a na sudí a delegáta zavolali policii, která provedla dechovou zkoušku.

„Doslova to byla fraška. Ihned po skončení zápasu mi hráči řekli, že z hlavního rozhodčího cítili alkohol. Policie přijela po 45 minutách a nadýchal!!! A pan delegát, který sotva stál na nohou, odmítl dýchnout! Asi věděl proč?“ pokračuje prohlášení.

Hlavní sudí Lukáš Tryzna se snažil obhájit hned v zápise o utkání. „S tvrzením, že jsem utkání řídil pod vlivem alkoholu, nesouhlasím. Jelikož jsem byl po utkání vystaven velkému stresu ze strany hostů, dal jsem si pro uklidnění po utkání a vyplnění ZOU (zápisu o utkání) panáka. Podrobil jsem se dechové zkoušce PČR, která korespondovala s tím, že jsem alkohol požil až po utkání,“ objasňuje rozhodčí.

Zápis o utkání Živanice - Zbuzany se objevil na Twitteru

Podobné případy jsou v divizních či nižších soutěžích vidět téměř každý víkend, jen se valná většina z nich nedostane na širokou veřejnost.

Obdobnou situaci zažila nedávno i nejvyšší česká soutěž, v květnu 2016 se při utkání Příbram – Slavia „blýskl“ čtvrtý rozhodčí Marek Pilný, jemuž byl rovněž prokázán alkohol v krvi. Z videa s jeho klátivými pohyby při utkání se stal celosvětový hit.

Šílené VIDEO: Opilého sudího v Příbrami museli držet, aby nezlobil
480p 360p 240p

Další VIDEO opilého sudího: Bodyguard ho vedl do kabiny, slávisté padali smíchy
720p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze