Skandál v divizi! Zbuzany zavolaly na rozhodčí policii, hlavní nadýchal | iSport.cz
18. května 2018 • 10:46

Skandál v divizi! Zbuzany zavolaly na rozhodčí policii, hlavní nadýchal

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Důležitý souboj o postup do třetí ligy nabídla minulý víkend divize C. Vedoucí Živanice v něm přivítaly Zbuzany, tedy celek, za který válí řada exligových fotbalistů jako Mario Lička, Radek Dosoudil, Marek Kincl či do podzimní aféry také Radek Šírl. Domácí vyhráli 3:2 a upevnili si vedoucí pozici. Jenže utkání bude mít možná ještě dohru, jelikož Zbuzanští po utkání s domněnkou podnapilých sudích zavolali policii, která potvrdila přítomnost alkoholu v krvi u hlavního rozhodčího Lukáše Tryzny.Před zápasem byl rozdíl mezi oběma týmy pětibodový. Pokud by Zbuzany vyhrály, stáhly by manko na pouhé dva body a pořádně by zamotaly situaci na čele divize. „Jenže domácí udělali prostě vše pro to, aby nás porazili, tzv. nic nepodcenili! To je skandál!!!“ stojí k utkání na webových stránkách Zbuzan.

V článku Zbuzanští zmiňují několik podle nich špatně posouzených situací jak hlavním rozhodčím, tak oběma asistenty. Po utkání tak hosté odmítli podepsat zápis a na sudí a delegáta zavolali policii, která provedla dechovou zkoušku.

„Doslova to byla fraška. Ihned po skončení zápasu mi hráči řekli, že z hlavního rozhodčího cítili alkohol. Policie přijela po 45 minutách a nadýchal!!! A pan delegát, který sotva stál na nohou, odmítl dýchnout! Asi věděl proč?“ pokračuje prohlášení.

Hlavní sudí Lukáš Tryzna se snažil obhájit hned v zápise o utkání. „S tvrzením, že jsem utkání řídil pod vlivem alkoholu, nesouhlasím. Jelikož jsem byl po utkání vystaven velkému stresu ze strany hostů, dal jsem si pro uklidnění po utkání a vyplnění ZOU (zápisu o utkání) panáka. Podrobil jsem se dechové zkoušce PČR, která korespondovala s tím, že jsem alkohol požil až po utkání,“ objasňuje rozhodčí.

Zápis o utkání Živanice - Zbuzany se objevil na Twitteru

Podobné případy jsou v divizních či nižších soutěžích vidět téměř každý víkend, jen se valná většina z nich nedostane na širokou veřejnost.

Obdobnou situaci zažila nedávno i nejvyšší česká soutěž, v květnu 2016 se při utkání Příbram – Slavia „blýskl“ čtvrtý rozhodčí Marek Pilný, jemuž byl rovněž prokázán alkohol v krvi. Z videa s jeho klátivými pohyby při utkání se stal celosvětový hit.

Šílené VIDEO: Opilého sudího v Příbrami museli držet, aby nezlobil
480p 360p 240p

Další VIDEO opilého sudího: Bodyguard ho vedl do kabiny, slávisté padali smíchy
720p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud