VIP Sport

26. července 2018 • 18:40

Hrdina Chorvatů na dovolené: Manželčiny balony a vytetovaný kopačák na půlce!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Někdo si tu dovolenou umí užít! Chorvatský záložník a jeden z největších klenotů šampionátu v Rusku Ivan Rakitič (30) si to navíc neumí představit bez fotbalu. Nevěříte? Dováděl s fantasticky obdařenou manželkou Raquel, která má vytetovaný kopačák na levé půlce!Na mistrovství světa skončil tým Chorvatska krok od vrcholu, přesto jeho hráče bere spousta fanoušků jako šampiony. A stejně to má i Rakitičova vnadná žena, která dává podpoře svého manžela maximum.

Sympatická blondýnka nechyběla v dějišti světového šampionátu, za žádnou cenu si nenechala ujít oslavy stříbra v rozdováděném Chorvatsku a dováděla s fotbalisty na pódiu. Bonbónkem pak pro Ivana byl společný odpočinek na luxusní lodi u moře, kde si to užili bez svých dvou dětí.

Už jsou spolu dlouho. Poznali se v roce 2011, když bylo Rakitičovi 21 let a Raquel pracovala za hotelovým barem v Seville. O dva roky později se vzali, narodili se děti, vše jako z pohádky.

A co si budeme povídat, záložník Barcelony si dovolenou po boku své milované lásky zaslouží. Vždyť odehrál nejvíce zápasů ze všech hráčů působících v Evropě! Celkem jich má za sebou 71.

To je láska k fotbalu! Rakitičova žena si nechala na levou půlku vytetovat kopačák.
To je láska k fotbalu! Rakitičova žena si nechala na levou půlku vytetovat kopačák.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud