VIP Sport

26. července 2018 • 18:40

Hrdina Chorvatů na dovolené: Manželčiny balony a vytetovaný kopačák na půlce!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Někdo si tu dovolenou umí užít! Chorvatský záložník a jeden z největších klenotů šampionátu v Rusku Ivan Rakitič (30) si to navíc neumí představit bez fotbalu. Nevěříte? Dováděl s fantasticky obdařenou manželkou Raquel, která má vytetovaný kopačák na levé půlce!Na mistrovství světa skončil tým Chorvatska krok od vrcholu, přesto jeho hráče bere spousta fanoušků jako šampiony. A stejně to má i Rakitičova vnadná žena, která dává podpoře svého manžela maximum.

Sympatická blondýnka nechyběla v dějišti světového šampionátu, za žádnou cenu si nenechala ujít oslavy stříbra v rozdováděném Chorvatsku a dováděla s fotbalisty na pódiu. Bonbónkem pak pro Ivana byl společný odpočinek na luxusní lodi u moře, kde si to užili bez svých dvou dětí.

Už jsou spolu dlouho. Poznali se v roce 2011, když bylo Rakitičovi 21 let a Raquel pracovala za hotelovým barem v Seville. O dva roky později se vzali, narodili se děti, vše jako z pohádky.

A co si budeme povídat, záložník Barcelony si dovolenou po boku své milované lásky zaslouží. Vždyť odehrál nejvíce zápasů ze všech hráčů působících v Evropě! Celkem jich má za sebou 71.

To je láska k fotbalu! Rakitičova žena si nechala na levou půlku vytetovat kopačák.
To je láska k fotbalu! Rakitičova žena si nechala na levou půlku vytetovat kopačák.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze