VIP Sport

29. srpna 2018 • 10:20

Krajčo v dresu Plzně naštval fanoušky Baníku. Psali mi pak psychopati, prozradil

Autor:

Dostal pořádnou sodu. Zpěvák Richard Krajčo, který je velkým fanouškem fotbalového Baníku Ostrava a klubové logo má dokonce vytetované na ruce, koncertoval v Plzni v dresu největšího sportovního rivala – Viktorie Plzeň. Fanoušci se kvůli tomu do něj pustili.Zářil jako malý kluk, když dostal dres Viktorie Plzeň podepsaný všemi hráči. Zpěvák Richard Krajčo je velkým fotbalovým fanouškem, a tak měl z dárku velkou radost. „V sobotu jsem dostal další do sbírky. Po komplet podepsaných dresů Baníku, Slavie, Mladé Bolky a repre dresu mám ve sbírce už i Plzeň. No uznejte, musel jsem ho aspoň na dvě písně vyzkoušet. Díky za dárek,“ napsal muzikant na Facebooku.

Ve statusu prozradil, že kvůli dresu Plzně dostal na internetu co proto, od některých příznivců Baníku. „Už mi napsali patologičtí psychopati, že jsem zrádce. O to víc za dres děkuju,“ vysmíval se naštvaným fanouškům Krajčo.

Krajčo v dresu Plzně naštval Ostraváky
Krajčo v dresu Plzně naštval Ostraváky

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud