Los Ligy mistrů: Plzeň je ve čtvrtém koši, na koho může narazit? | iSport.cz
29. srpna 2018 • 23:00

Los Ligy mistrů: Plzeň je ve čtvrtém koši, na koho může narazit?

Autor: šq
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Seznam účastníků hlavní fáze Ligy mistrů je po středečních předkolech kompletní. Už je jisté, že ze čtvrtého koše pro očekávaný los Ligy mistrů, který proběhne ve čtvrtek v 18 hodin, půjde Viktoria Plzeň. Na koho český mistr může narazit? Nejočekávanějším momentem bude beze sporu moment, kdy Plzni přiřadí soupeře z prvního koše. V něm se nacházejí jen opravdoví giganti s jednou výjimkou. Přijatelným a nejméně atraktivním soupeřem by byl Lokomotiv Moskva.

Ale věhlasní protivníci budou k mání i v dalších koších. Jen namátkou - Dortmund a Manchester United z druhého, Liverpool z třetího.

"Pokud budeme ve čtvrtém koši, tak v každém bych si našel svého oblíbence. První koš to je samozřejmě Real Madrid, ze druhého bych to viděl na Dortmund nebo Manchester United. A kdybychom chtěli úplnou skupinu, tak určitě Liverpool," uvedl stoper Luděk Pernica.

Fanoušci Plzně budou moci sledovat průběh ceremoniálu přímo u stadionu ve Štruncových sadech s vybranými hráči.

"Ty kluby jsou vesměs vyrovnané, i když je tam pár mančaftů, které jsou jinde. Já bych chtěl atraktivní los, takže bych to poskládal z Barcelony, Dortmundu a Liverpoolu," přidal brankář Aleš Hruška.

Podoba košů pro losování skupin Ligy mistrů
1. koš: Real Madrid, Atlético Madrid, FC Barcelona, Bayern Mnichov, Manchester City, Juventus, Paris Saint-Germain, Lokomotiv Moskva
2. koš: Dortmund, FC Porto, Manchester United, Šachtar, Benfica, Neapol, Tottenham, AS Řím
3. koš: Liverpool, Schalke, Lyon, Monaco, Ajax, CSKA Moskva, Eindhoven, Valencia
4. koš: PLZEŇ, Bruggy, Galatasaray, Young Boys Bern, Inter, Hoffenheim, Crvena Zvezda, AEK Atény

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud