VIP Sport

2. října 2018 • 14:15

Plíšková s Hrdličkou na tenisové párty v Pekingu. Neuvěřitelné místo, zářili na věži

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Užili si velkolepý večer. Tenistka Karolína Plíšková byla se svým mužem Michalem Hrdličkou na hráčské párty k turnaji China Open. Hostitelé slavné sportovce vyvezli k magické budově v Pekingu 258 metrů vysoké Olympijské věži.Kromě bohatého rautu si Plíšková Hrdličkou užívali i skvělý výhled. Z horních pater Olympijské věže je totiž vidět velká část Pekingu. „Děkujeme China Open za pozvání na tak neuvěřitelné místo,“ psal nadšený Hrdlička na Instagramu.

Na neformální párty přišel sportovní moderátor v černé kožené bundě, bílém triku a džínech. Česká tenistka měla jednoduché černé šaty. Na akci se podávala řada tradičních čínských jídel a především se oslavovalo 15. výročí konání China Open.

Ze soupeřek Plíškové dorazily například Garbine Muguruzaová, Naomi Ósakaová nebo Caroline Wozniacká. Možná si některá z těchto dam odnese i pohádkovou odměnu za vítězství v turnaji, což je 1 525 245 dolarů (34 milionů korun)!

Zamilovaný pár Karolína Plíšková a Michal Hrdlička
Zamilovaný pár Karolína Plíšková a Michal Hrdlička

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud