VIP Sport

6. října 2018 • 14:19

Drsná nehoda Sagana před rozchodem s manželkou: Na dovolené sbíral vlastní zuby!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Drželi to pěkně pod pokličkou, ale po tom, co se slovenský cyklista Peter Sagan (28) rozešel s manželkou Katarínou, vychází na povrch zajímavé a drsné informace. Loni po diskvalifikaci z Tour de France odjel s těhotnou ženou na dovolenou, kde přišel o několik zubů!Srážka při spurtu v cílové rovince s Markem Cavendishem rozpoutala před rokem po celém světě cyklistické peklo. Sagan byl z Tour velmi přísně vyloučen, jeho soupeř skončil po pádu se zlomenou lopatkou v nemocnici a nejtěžší etapový závod nedokončil.

Týdny respektive měsíce se rozebíralo, kdo za nebezpečnou situaci před cílem může. Sagan už to sledoval pěkně v teplíčku na jachtě v okolí Portofina. Tedy v Janovském zálivu, kam před mediální a cyklistickou přestřelkou utekl.

Staral se tam o svoji lásku, která už čekala malého prcka Marlona, ale smůla se mu nevyhnula ani na luxusní lodi pronajatou za šílených 560 tisíc eur na týden (14,4 milionu korun). Do doby, než vydal svoji autobiografii, o nehodě nikdo nevěděl.

„Když jsem šel do vířivky, která byla na palubě, přeletěl jsem přes ni. Dopadl jsem tvrdě tváří na opačnou stranu vany a vyrazil si oba přední zuby. Ty zuby, které přežily všechny pády z kola,“ pochlubil se Sagan nepříjemnou událostí. „Rozhodli jsme se tehdy, že to nikomu nepovíme,“ přiznal slavný Tourminátor.

Před rokem na dovolené s manželkou Katarínou si cyklista Peter Sagan vyrazil přední zuby!
Před rokem na dovolené s manželkou Katarínou si cyklista Peter Sagan vyrazil přední zuby!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud