VIP Sport

9. listopadu 2018 • 05:00

Zneužili Jágrovo jméno... A prodaly se pražské luxusní byty za desítky milionů!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to „zaručená“ zpráva. Hokejový miliardář Jaromír Jágr (46) si kupuje luxusní apartmán v novostavbě V Tower v Praze na Pankráci. Cena? Dvacet milionů korun! Zajímavá zpráva se šířila Českem, ale pravda byla jiná. Jméno hokejové legendy bylo zneužito.Vybrali si hnízdečko lásky. Podle českých médií se měl Jágr s partnerkou Veronikou Kopřivovou před dvěma lety nastěhovat do věžáku pro milionáře, který se jmenuje V Tower.

„Větší luxus totiž nejen v Praze (a možná v celé Evropě) prostě nenajdete. Do bytu Jaromír investoval 20 milionů, což znamená, že si koupil byt v patře, ze kterého neuvidí na Pražský hrad. Jágrův byt bude mít cca 120 metrů čtverečních,“ psal dva roky zpět server Extra.cz.

Skutečnost ovšem byla jiná, jméno slavného hokejisty bylo zneužito. „Citovali obeznámený zdroj, ale ve skutečnosti šlo jen o testovací balonek vypuštěný mezi nejbohatší Čechy. A ten zafungoval. Na konci tiché pošty byl tucet nových zájemců,“ uvedl nyní magazín Forbes v listopadovém vydání.

Jágr měl štěstí, že do koupě bytu neinvestoval. Stavba v Praze na Pankráci měla být hotová už před rokem, ale stále na ní probíhají práce kvůli finančním problémům developera. Boháči tak netrpělivě čekají na nastěhování.

V rezidenci V Tower Jaromír Jágr ani jeho Veronika bydlet nebudou
V rezidenci V Tower Jaromír Jágr ani jeho Veronika bydlet nebudou

 

Témata:  VIPsport, hokej, byt, dům, jágr, nhl
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud