VIP Sport

1. prosince 2018 • 18:40

Poprvé veřejně spolu! Plekanec válel za Kladno, Šafářová fandila

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hvězdný pár se poprvé objevil na veřejnosti. Hokejista Tomáš Plekanec poprvé od návratu za zámoří nastoupil za Kladno, klub Jaromíra Jágra. Jeho přítelkyně, tenistka Lucie Šafářová, nechyběla v hledišti a svému partnerovi držela palce. Určitě už ale čeká, až Plekanec navlékne dres ´její´ Komety Brno.Plekanec po prvním zápase za Kladno: Budeme se ještě zlepšovat. Kdy nastoupí za Kometu?
1080p 720p 360p

36letý hokejista, který má na kontě tisícovku zápasů v dresu Montrealu Canadiens, skončil v zámořské NHL na začátku listopadu. Po necelém měsíci poprvé nastoupil v novém působišti, kterým se stal tým Jaromíra Jágra, Rytíři Kladno. V zápase první hokejové ligy proti Litoměřicím (4:2) se mu dařilo, ve druhé třetině parádně vymetl šibenici. Hned v premiérovém startu si tedy připsal gól a rozradostnil tak svoji drahou polovičku.

Úspěšná tenistka Lucie Šafářová po lednovém Australian Open ukončí aktivní kariéru, bude tak mít o dost víc času na to, aby svého milého chodila podporovat. Rodačku z Brna může těšit, že jej bude mít nablízku, Plekanec má totiž vyřízené střídavé starty do brněnské Komety, úřadujících šampionů Tipsport Extraligy.

Tomáše Plekance podpořila v Kladně i jeho přítelkyně, tenistka Lucie Šafářová
Tomáše Plekance podpořila v Kladně i jeho přítelkyně, tenistka Lucie Šafářová

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze